Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Że designerzy w BMW tak zaprojektowali tą siódemke że my jeszcze nie wiemy że ona nam sie podoba. Teraz każdy powie że brzydka, że za duże nerki a zobaczycie za pół roku, każdy bedzie mówił że super.
Tak było z e60, z F01, z f10. Pamietam jak pierwszy raz zobaczyłem e60 to mi sie mega nie podobała zwłaszcza po świetnej e39. Minelo troche czasu i seria 5 e60 była w mojej opinii najładniejszym BMW. No i M5 e60 to zdecydowanie najfajniejsze BMW
#bmw #design
Pobierz
źródło: comment_p3f2etvnY3ihwMRZVGk8VZXpRjvAXFjy.jpg
  • 17
Przecież to jest #!$%@? lift a nie nowa siodemka. Duże nerki będą teraz wkładali w każdy model - był niedawno pokazywany koncept pokazujący przyszłość marki. E60 od początku była ładna, e65 brzydalem był i jest. Swoją droga ma ktoś fotomontaż gdzie nery są czarne? Albo chociaż srodek. Bo tu moim zdaniem tkwi problem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: przecież to na żywo wygląda zupełnie inaczej. Zawsze postuja w necie zdjęcia które mają kadr centralnie na sam przód i to wyolbrzymia całą sprawę. Po za tym, zaraz każdy inny producent zacznie tak robić. Modę na ogromne tylne światła wprowadziło renault z nowym designem Megane i talismana. Teraz każdy producent #!$%@? lampy na 80% powierzchni klapy bagażnika. Z grillem będzie to samo.