Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Chciałbym Cię zobaczyć jak wyglądasz i jaką masz celność przy trzecim 30-nabojowym magazynku, jako poczatkujący. 50 sztuk amunicji na trening w zupełności obleci. No chyba że zależy Ci tylko na wywaleniu amunicji.

Choćby dla tego, że co chwila wypada iść zmienić lub zakleoić tarczę (zakładając, że masz lunetkę do obserwacji przestrzelin). Jedna zmiana tarczy to 200m spaceru, jak strzelasz na 100m.

My na treningach sporadycznie strzelamy więcej niż 50-100 sztuk.
GGG na Śląsku od 3 lat nie kupiłem drożej niż 1,52 zł / szt. ale przy zakupie >=1000 sztuk na raz.
Można mieć naprawdę wydajny trening bez zużycia wiadra amunicji. Ostatnio często ładuję na przebieg toru np. 3 magazynki po 1-3 naboje w każdym i losowo je wkładam do ładownicy - można się samemu zaskoczyć brakiem ammo i nauczyć kontrolować stan broni. Trening bezstrzałowy to i tak >90% mojego czasu.
@zloty_wkret: niepokoi mnie temat Twojego pytania (,)

w ramach monitorowania aktywności innych Mirków napiszę tutaj taktyczny komentarz
jeśli za kilka dni/tygodni/miesięcy dokonasz naruszenia kodeksu karnego albo zamachu zbrojnego przy użyciu tej broni to może jakiś dziennikarz #tvpinfo albo #tvn24 tutaj zajrzy i przeprowadzi ze mną wywiad albo zacytuje ten post, a ja dostanę osiągnięcie na profil