Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki a w szczególności Mirabelki. Jak zagadać do dziewczyny na instagramie, tak żeby nie wyjść na creepa? Jestem jakieś 7/10, żaden przegryw. Nie mam okazji zagadać do niej na żywo, zostaje tylko IG.
Dajcie jakieś porady to zastosuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Dodaje z anonimowych bo znajomi tu siedzą.

#tinder #randki #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
Wyczaj jakiś temat o który można by zagadać a jest na zdjęciu które dodała na ig? Tylko bez przesady i ze smakiem. Najlepiej taki poboczny i na luźno żeby loszka nie myślała ze od razu podbijają tylko pytasz jak normalny ziomeczek, a później może się przerodzi to w jakaś fajniejsza rozmowę
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze ci radzą tam powyżej. Widzisz ją np. jak je coś tam, dajmy na to jakieś danie z jarzyn z ryżem, no i już masz jakiś punkt zaczepienia! Piszesz do niej np. " Ooo widzę, że też rozsmakowujesz się w ryżu arnarolli! Ja też uważam, że jest znakomity! Jednak jeśli mam być szczery najlepiej smakuje jako składnik lekko tymiankowego risotto alla marinara blanco. Swoją drogą z zaskoczeniem odkryłem, że znakomite
@AnonimoweMirkoWyznania: niby dobrze radzą wyżej, ale ona już na starcie zakłada, że piszesz do niej żeby zaruchać.. nawet jeśli szczerze chciałbyś się dowiedzieć o coś ze zdj czy coś w tym stylu, ona od razu pakuje Cię do wora, teraz tylko kwestia czy jesteś rzeczywiście 7/10 czy to Twoja wyobraźnia tak mówi. Jeśli wiesz, że na 100% jej się spodobasz to wal z grubej rury, ale miej na uwadze, że jeśli