Wpis z mikrobloga

Węgierki i Mireczki z #podroze
pytanie o #tajlandia
Kwiecień to jest bardzo nie w sezonie? Chciałbym się wybrać na dwa tygodnie. Lot do Bangkoku. Zależy mi trochę na miksie - zwiedzanie i plażowanie. Ile dni poświęcić na Bangkok, jak poruszać się na miejscu, gdzie jechać na plażowanie i rajskie plaże?

No i przy okazji pytanie o loty - linie Ukraińskie tańsze 500 zł/os. niż Qatar. Oszczędzać czy dorzucić grosza?
  • 11
@fotograf_warszawiak: Jak masz przesiadkę Qatarem określoną ilość czasu(jest na discover qatar opis) to możesz się starać o darmowy hotel w Doha. Ja lecę w marcu do Tajlandii i dopłaciłem 300zł by nie lecieć Ukrainian. Zdecydowałem się bo w sumie można zwiedzić Qatar i mieć lepszy standard, ale 500 nie wiem czy bym dopłacił
@fotograf_warszawiak Ukrainskie linie super. Kazdy narzeka i ludzie odpuszczaja i kilka razy mialem wolne miejsca obok siebie. Takiego standardu lotu nigdy nie mialem w Qtarze.
Zreszta klasa ekonomiczna wszedzie jest podobna na dlugich trasach. Ludzie sie podniecaja glownie tym, ze mieli duzo filmow do wyboru. Jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie w czasach gdzie kazdy ma smartfona i tableta.
@fotograf_warszawiak Linia jak linia, na bank Ukraine ma gorsze jedzenie, ale nakarmić nakarmią. W Kijowie często kradną z walizek, więc lepiej cenne rzeczy przy sobie i zabezpiecz walizkę folią spożywczą czy workiem na śmieci.

A tak w ogóle to może prześledź fly4free i inne serwisy, może coś taniej wyrwiesz.

Co do pogody to przygotuj się na niemożebny skwar i smog w Bangkoku i całkiem fajne plażowanie, czasem z deszczem, zależy gdzie jedziesz.