Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Często pytacie mnie na pw o różne książki, więc dziś podzielę się z Wami zbiorem 50gb eBooków. Widziałem, że niektórzy sprzedają ten zbiór na etsy za jakieś 100 dolców, tutaj macie za free ;-)

Tematy:
A.'. A.'. Expanded, Organized, and Revised by a Student of the System
A.E. Waite
Academic
Afro-Diaspora & Voodoo
Alchemy
Aurum Solis
Babylonian
Beginners
Chaos Magick
Christopher Hyatt
Chumbley
Dion Fortune
Eastern
Egyptian
Eliphas Levi
Enochian
European
Evola
Fourth Way
Francis Barrett
Fraternitas Saturni
Freemasonry
Gerard Cremonensis
Gnostic Studies
Golden Dawn
Grimoires
Hermeticism
Kabbalah
Left Hand Path
McKenna
Mesoamerican and Amerind
MEZLIM Magazine - Complete Series of 26 Issues [Scan OCR - 26 PDFs]
Mystical Islam
Neo Platonism
Psychological Model
Reformed Druids
Robert Anton Wilson
Sex Magick
Shamanic
Sloane MSS
Stephen Skinner
Tarot
Theosophy
Various (1 Gig)
W.B. Yeats
Wicca
Yezidi
Zoroastrianism

Link:
https://mega.nz/#F!AE5yjIqB!y7Vdxdb5pbNsi2O3zyq9KQ!JZhmhDZa

Wiele z tych folderów ma jeszcze po kilka podfolderów. Miłego czytania w drodze ku oświeceniu ;-)

#okultyzm
  • 14
@maze: Dziwne, powinno działać. Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem kilkanaście randomowych pozycji na dwóch osobnych pc (Linux oraz Windows) i wszystko śmiga. Może spróbuj pobrać archiwum na dysk, zamiast otwierać w przeglądarce.
Chyba, że chodzi o domyślne ładowanie folderu Zoroastrianism. W takim przypadku z lewej strony możesz nawigować do którego chcesz przejść folderu. Po prostu przy kopiowaniu linku byłem w tym folderze. Niżej screen z podglądem.

@scouserpl Pozdrawiam również. ;-)
Pobierz AndrzejStrzeblinski - @maze: Dziwne, powinno działać. Specjalnie dla Ciebie sprawdził...
źródło: comment_5UPox1MCM8XqD8RccUTyyCeAvl7nryiI.jpg
@goodidea: Nie wszystko. Po niemiecku również ;-)
Generalnie najciekawsze pozycje nie są dostępne w języku polskim. Samo wrzucone archiwum nie należy do mnie, nie ja je stworzyłem. Warto uczyć się języków, jeśli nie chcesz być ograniczany do tylko skromnej liczby książek (nie tylko jeśli chodzi o tematykę okultyzmu). Jeśli będzie ktoś chciał mogę wrzucić kilkanaście książek w języku polskim, nie mam ich zbyt dużo, preferuję czytanie w oryginalnych językach.
@AndrzejStrzeblinski: Andrzeju, cos mi przeleciala ta odpowiedz i nie dostrzeglem. Chodzi o to ze link prowadzi do folderu o zoroastranizmie i nie moge nigdzie indziej sie poruszyc lub zajrzec, tylko ten folder mi otwiera, to jest jakby bezposredni link. Moglbys mi podac link do calego archiwum? Chcialbym pobrac sobie niektore te ksiazki na telefon.
@SmieszkaMewa: Niestety archiwum wygasło, a ja nie mam żadnego mirrora. Staram się dotrzeć do ludzi, którzy mogą mieć zrobiony backup.

Wysyłam Ci na pw link do chomikuj z dość pokaźnym zbiorem ebooków, które przewijały się też w tym archiwum. Nie chcę tu wrzucać, ale gdyby ktoś chciał go również otrzymać to poproszę o wiadomość prywatną.