Wpis z mikrobloga

Ostatnio czuję się wchodząc na tag #bitcoin jak bym wchodził do jakiejś krypty na cmentarzu, wszędzie pajęczyny, stęchlizna i mrok. Ludzie, którzy tutaj byli czasami tylko plusują jakiś wpis, jak #!$%@? duchy.

Gdzie podziały się mądrości @dla_zabawy czy smieszne kreski @manah nawet skiter odpuścił. Cyber z szalonym dzumunem w pierdlu.

Czasem jakiś Sebstian Syn Jarzyny przejdzie tagiem, jak dozorca cmentarz i zapoda mało istotny wpis.

Zero kłótni, zero kupujących.
Nic istotnego się nie dzieje, wszystkim jakoś #kryptowaluty spowszedniały.

Zapalmy znicz i pochylmy się w zadumie, nad cmentarzyskiem na wzgórzu wypok.
Pobierz g.....2 - Ostatnio czuję się wchodząc na tag #bitcoin jak bym wchodził do jakiejś kry...
źródło: comment_visb3LjqGE299u8QMFnMKIgY2QFSUy4s.jpg
  • 19
@pant4deusz: dałbym plusa wszystko tam zgadza się poza tym, że nie wierzę aby spadł tak nisko, już powinien tam być a nie trzy razy drożej jak teraz stoi. Dlatego ja myślę, że jeżeli $3100 to nie było dno to poniżej $2600 już nie spadnie. Ja nie wierzę aby spadło poniżej $3100.
@goly8622:
Bessa panie, trzeba poczekać na wzrosty. Wtedy będzie jak przepowiedział mistrz Wyspiański:

CHOCHOŁ
Kto mnie wołał
czego chciał ?
zebrałem się,
w com ta miał:
jestem, jestem
na Wesele,
przyjedzie tu
gości wiele,
żeby ino wicher wiał.

ISIA
Aj, aj, aj ? aj, aj, aj,
a cóz to za śmieć?!

CHOCHOŁ
Tatusiowi powiadaj,
że tu gości będzie miał,
jako chciał, jako chciał.
@pant4deusz: cena nie ma znaczenia ale dziadek niepotrzebnie daje fałszywą nadzieję albo sam chciałby tak nisko załadować się. To, że handluje ponad 40 lat nie znaczy, że wie do ilu spadnie bitcoin. Sam mam taką nadzieję ale to jest złudna nadzieja. Zostało niewiele raptem pół roku i przekonamy się jak będzie. To samo mają inni jak na przykład Lech Wilczyński, który twierdzi, że bitcoin będzie spadał 3 lata co jest niemożliwe