Wpis z mikrobloga

@Der_Deutscher_Kaiser: #przegryw #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #przemyslenia
Chciałbym podzielić się z wami tym co przeżywam, może będzie nieco przydługo, jednak wyciągam tu pewien bardzo ciekawy wniosek, który chciałbym przedyskutować z wami komentarzach.
Mam aktualnie 21 lat. Jeżeli miałbym opisać siebie w wykopowym slangu, jestem przegrywem. Co składa się na ten mój przegryw? Całkowity brak zdolności przebywania w towarzystwie, tzn nie potrafię poprowadzić normalnej rozmowy, nie wiem o czym rozmawiać z kimkolwiek. Stan taki
@Anocnio: aktualnie to słabo, w zeszłym tygodniu w poniedziałek uśpiono mojego kota, do tego w zeszłą sobotę zostałem chamsko potraktowany przez różową, chorowałem dosyć mocno no i sesja się zbliża. Już nie widzę szans na jakąkolwiek miłość
@Der_Deutscher_Kaiser: ja już nawet porzuciłem wszelkie próby zdobycia kobiety, bo zrozumiałem, że będąc nieatrakcyjny, mając problemy psychiczne i pogłębiającą się depresję jedynie po raz kolejny niepotrzebnie się przywiążę do kogoś, kto nie będzie chciał nawet pójsć ze mną na drugą randkę.