Wpis z mikrobloga

@Vonsatch: A nie wiem, ja dopiero miesiąc mam i jest spoko. Ale wcześniej przez rok używałem Mi Banda 2 i nie wyglądało żeby coś się działo złego z paskiem, a na oko jest z tego samego materiału co w BIPie.
@Vonsatch: A nie wiem, ja dopiero miesiąc mam i jest spoko. Ale wcześniej przez rok używałem Mi Banda 2 i nie wyglądało żeby coś się działo złego z paskiem, a na oko jest z tego samego materiału co w BIPie.


@jamtojest: to przy okazji zapytam, warto od razu zakładać jakąś folijke ochronna? Podobno mocno sie rysuje ekran?
@Vonsatch: Raczej warto, chociaż ja nie mam. Ale pewnie bym założył teraz ;) Mam jedną niezbyt widoczną rysę, ale znajomy który kupował razem ze mną ma już całkiem sporo. Nie jest to super podatne na rysy, ale zarysować się da.
@Vonsatch orginalny pasek mi wytrzymał 4 miesiące i się powyceirał i w tych miejscach się błyszczał. Ekran bez żadnej ryski po około roku użytkowania a kilka razy nim o coś nieźle #!$%@?łem. Zostały małe ślady na ceramicznej kopercie ale ekran bez żadnej skazy