Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy #windows10
Ostatnio zmieniłem dysk w laptopie na ssd, postawiłem nowy system i nie działa mi bluetooth. Sterowniki aktualne. Jak klikam ikonkę bluetooth to tylko mignie okienko i nic się nie dzieje. To samo jak klikam "urządzenia" w ustawieniach systemu. Jest na to jakiś sposób oprócz przeinstalowania windowsa? Wcześniej wszystko śmigało, a zależy mi na bluetoothie, bo mam prawie nowe słuchawki bezprzewodowe :(
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koliat: Już wyłączyłem kompa i nie będę patrzył dokładnie. Rano zajrzę. Były jakieś 3 czy 4 urządzenia bluetooth i w każdym z nich kliknąłem aktualizację sterownika. Zresztą wydaje mi się, że to chyba nie jest problem z samym bluetoothem tylko coś z systemem. Nie mogę w ogóle dostać się do zakładki urządzenia w ustawieniach systemu. W jakiejś samsungowej aplikacji mogę włączyć i wyłączyć Bluetooth, ale nic poza tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fourier97: czasem są sterowniki od producenta różne nie zawsze będące w Win update. Może miałeś je wcześniej? Zerknij też Google czy nie ma nic pod "model laptopa bluetooth Windows 10". No i jak nic to spróbuj odinstalować i ponownie wgrać?