Wpis z mikrobloga

Widziałem to zdjęcie dziesiątki razy na wykopie.
Dziś do mnie dotarło jak bardzo ono jest wymowne i wstrząsające.

1. Kobieta, która jest w stanie zalegalizować najbardziej absurdalną ustawę - niezależnie od tego jak bardzo będzie niezgodna z konstytucją.
2. Facet, który głupiemu ludowi wytłumaczy dlaczego ta ustawa wcale nie jest niezgodna i dlaczego jest konieczna - niezależnie od tego jak bardzo będzie trzeba przy tym nałgać.
3. Typ, który steruje nimi, rządem i sejmem... i finansuje cały ten cyrk z naszych pieniędzy.

A jakby komuś się nie podobało to co oni wyprawiają, to tych dwóch panów z tyłu znajdą go, przetrzepią mieszkanie, komputer, zawleką na przesłuchanie i wsadzą do pierdla.

#pis #dobrazmiana #polityka #komuna #neuropa
Pobierz FlasH - Widziałem to zdjęcie dziesiątki razy na wykopie. 
Dziś do mnie dotarło jak b...
źródło: comment_IgsQx1mwS8zDBufEdC4GMuy0UY7MUyQe.jpg
  • 17
@Kempes: dodajmy również, że jak pracowali w Axel Springer to raziły ich zarzuty o " niemieckoość " tego koncernu: "Podobne chwyty zdarza (...) się stosować wobec ludzi pracujących dla "Dziennika", "Faktu" i "Newsweeka" wydawanych przez Axel Springer Polska. Taki charakter ma na przykład uparte i haniebne podnoszenie rzekomej niemieckości obu gazet, te szokujące próby grania na nacjonalistycznej nucie, zupełnie #!$%@?ące od faktu, że tytuły te powstają całkowicie w Polsce, redagowane przez
2. Facet, który głupiemu ludowi wytłumaczy dlaczego ta ustawa wcale nie jest niezgodna i dlaczego jest konieczna - niezależnie od tego jak bardzo będzie trzeba przy tym nałgać.


ośrodków medialnych jest ok 20, ich najwierniejszych "dziennikarzy" naliczyłem ze 40stu.
po "drugiej stronie tęczy" nie ma nic. nawet nie mów ze są. to co określa sie druga strona jest tylko mniej prawicowe niż ultaprawica. (mówię o tvn i gw czy nw)

te 20
A jakby komuś się nie podobało to co oni wyprawiają, to tych dwóch panów z tyłu znajdą go, przetrzepią mieszkanie, komputer, zawleką na przesłuchanie i wsadzą do pierdla.


@FlasH: no już nie przesadzajmy - ten po lewej tak, kolejny już nie bardzo - to minister zdrowai
1. Kobieta, która jest w stanie zalegalizować najbardziej absurdalną ustawę - niezależnie od tego jak bardzo będzie niezgodna z konstytucją.


@FlasH: no uwaliła tę o o karaniu za mówienie o polskich "obozach" plus o zbrodniach banderowców( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczypawlak: Uwaliła, bo jej pozwolili. Żeby nie mówić "daliśmy dupy, musimy zmienić ustawę", powiedzieli "mamy tak zajebiście niezależny TK, że nam uwalili ustawę... no co za szkoda".
Upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.
Upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.


@FlasH: no nie u mnie, po prostu na partaczy wyszli

XD tę ustawę uwalił nam Izrael i Amerykanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: i jeszcze się Ukraina załapała