Wpis z mikrobloga

@HanjiZoe: #wroclaw #prawojazdy #pytaniedoeksperta
hello wykopkiz Wrocka!
Jaką szkołę jazdy we Wrocławiu polecacie? W końcu zabieram się za zrobienie prawa jazdy kat.B i wśród tylu szkół we Wrocławiu, nie wiem w czym wybierać. Różne opinie w internetach o różnych szkołach, mam mętlik w głowie(,)
Dzięki za opinie z góry( )
  • 12
@HanjiZoe: Nie naciągali. Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem, ale to dlatego, że trafiłem na tę egzaminatorkę, która uczciwie ocenia. Tylko, że to było parę lat temu, więc nie wiem jak jest aktualnie, ale na tamten czas to była najbardziej polecana szkoła.
@HanjiZoe: Z całego serca odradzam największego we Wrocławiu molocha - Szkołę Jazdy Kursant. Cena kursu jest bardzo konkurencyjna, co przyciąga dużą ilość zainteresowanych, ale skutecznie nadrabiają finansowe zaległości pod koniec kursu - na egzaminach wewnętrznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już pierwszy egzamin wewnętrzny (niezbędny do zakończenia kursu) jest dodatkowo płatny. Moja Różowa, gdy się zbuntowała i po zakończeniu kursu zabrała stamtąd papiery (argumentując że rozumie płatność za
@HanjiZoe: Ja z kolei robiłem w Art Ruchu. Wtedy mieli biuro na Nyskiej, ale przenieśli się ostatnio na Borowską (gdzieś blisko Aquaparku, skąd też i odbywają się jazdy). Ogólnie bardzo mili ludzie, do niczego się nie można przyczepić. Innych szkół nie znam, bo w nich nie byłem (mogę jedynie odradzić OSK Jazda, bo zrobili bardzo złe wrażenie, kiedy dostałem od nich bon i nie mogłem go zastosować do ceny promocyjnej).
@HanjiZoe: pierwsza sprawa: cena. Dobra usługa kosztuje. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego?
Druga sprawa: zdawalność. Warto mieć gdzieś tam do niej wgląd i sprawdzić przed wyborem szkoły. Jeśli odstaje i jest na dole tabeli to może też coś nie tak z ośrodkiem?
Trzecia sprawa. Umowa. Dobry ośrodek da Ci umowę do podpisania, aby nie było nieporozumień. Powinno być tam opisane ile kosztuje wewnętrzny egzamin i czy pierwszy jest w cenie.

To
@HanjiZoe Akademia Dobrej Jazdy - wszystko pomyślnie, zdałem za pierwszym razem, mimo że uczyłem się na innym aucie. Największym pluszem był kurs teorii przez internet. Nie trzeba marnować czasu na wykładach, tylko można się przez internet nauczyć, za pomocą ich platformy i zdać.
@HanjiZoe: też polecam akademię, mnie do decyzji przekonała internetowa teoria, bo nie trzeba gnić na tych zajęciach, tylko na pierwszą pomoc się przychodzi, z takich info praktycznych, to punkt startowy mają pod impartem na mazowieckiej, a plac na brochowie, więc się dużo jeździ po strefie egzaminacyjnej.