Wpis z mikrobloga

Przy okazji ogłoszenia rezerw do ASG naszła mnie myśl, że Luka mimo bardzo dobrego pierwszego sezonu jest niedoceniany przez zawodników i dziennikarzy którzy udowadniają że głosy fanów można sobie wsadzić głęboko w odbyt, bo gdy zawodnik zajmujący drugą pozycję po Lebronie na frontcourt z 3 milionami głosów nie dostaje się nawet do rezerw to jest jakiś żart.
#nba
  • 14
@Stary_Grzyb: xD Luka #!$%@? niedoceniany? Gość dostanie roty i jest chwalony wszędzie. Tylko #!$%@? rookie na all-stara to nie poziom teamu z dolu tabeli...

Poza tym zdąży być jeszcze tym all-starem, spokojnie. #!$%@?ą rokrocznie spoty ludziom którzy w tej lidze mają tytuły, nagrody i impact- ale #!$%@?, nie robią 30 punktów.
@iAmTS:

xD Luka #!$%@? niedoceniany? Gość dostanie roty i jest chwalony wszędzie. Tylko #!$%@? rookie na all-stara to nie poziom teamu z dolu tabeli...


No ale trochę racji ma. Dalej pokutuje #!$%@? USA na europe i mówię to jako fan kingsow. Wszyscy w Europie wiedzieli że to cudowne dziecko dwóch desek i największy talent od czasów Dirka a dalej bagleya i aytony wybieraja
@dolOfWK6KN: no ale tu mi chodziło o coś innego. Booker też zawsze jebnie te 30 bo nie ma komu scorować. Nawet w drużynach bez gwiazdy ktoś punktować musi. Nie wiem, jak patrze na tych rookies którzy byli na all-star (czyli jordanów i reszte to robili po te 20-25 ppg) to z jednej strony dziwne, że oni się dostali a obecni rookie z 20+ nie, ale z drugiej strony wtedy do podziału
@Stary_Grzyb: to tez w sumie zalezy jak patrzec na ten caly wybór i kryteria. Jak robimy festyn dla fanów to jest #!$%@? żart ze nie gra Luka bo oni go chcieli. Tak samo jak D Rose.

Jak z punktu widzenia koszykówki to Klay i Aldridge nad Gobertem? XD.

Więc mogliby sie w końcu zdecydować do #!$%@?.
@iAmTS: Klay nad Gobertem jeszcze rozumiem bo to backcourt i frontcourt, to jeśli się uczepic żeby było 3 frontcourt i 2 backcourt, ale LMA to trochę żart, jeszcze Horforda mogli wrzucić jak rok temu XD