Wpis z mikrobloga

@drtusz: Witam serdecznie! Jak wygląda sytuacja z zamiennikami do drukarki HP 2620 ? Zakupiłem w grudniu przed świętami (ponieważ była tania), ale teraz tusz startowy się skończył i zobaczyłem że popełniłem bląd :( Na Allegro są dużo zamienników, ale nie wiem czy ich drukarka nie odrzuci, ponieważ znalazłem info, że "Firma HP wprowadziła aktualizację w modelach HP DeskJet 2620 i 2630 w drukarkach zakupionach po sierpniu 2018 roku. Na tą chwilę w tych drukarkach zamienniki nie będą działać." A zamienniki na tej Pańskiej stronie nie są już dostępne : https://www.doktortusz.pl/regeneracja-tusz-304xl-do-hp-n9k08ae-czarny,p5610
Tzn. że do tej drukarki tylko oryginały ? czy może jest jakieś niedrogie rozwiązanie ? Dziękuję za odpowiedź
  • 5
Cześć @geeqo Tak to jest jak się kupuje drukarki bez konsultacji z doktorem. Na szczęście w Twoim przypadku i z akurat z tym modelem nie jest tak źle. Akceptuje zamienniki, więc nie ma problemu. Link, który Ty przesłałeś dotyczy regeneracji. Zamienniki zakupisz poniżej, a nawet jeśli jakimś cudem okaże się, że nie działają, po prostu oddamy Ci pieniądze bez najmniejszego problemu. Nie sprzedajemy zamienników do drukarek, które ich nie przyjmują. Pozdrawiam -
@geeqo: aaa, wybacz, źle spojrzałem (piątek w pracy). Skoro masz DeskJet to jednak mamy problem, bo ta drukarka zamienników nie toleruje, dlatego nawet nie mam ich na stronie. Niestety to ten z modeli, który kusi niską ceną, a później zdziera na eksploatacji.

Podsyłam link do oryginałów na mojej stronie. Jeśli nie drukujesz zbyt dużo, nie będziesz narzekał. Ale przy częstszej eksploatacji lepiej kupić nową drukarkę. Gdybyś czegoś szukał - odzywaj się,