Wpis z mikrobloga

@stassma: zależy na jak długo jedziesz i jaką masz kondycje. Jak masz kiepską to ciężko Ci będzie zjechać bo jest długo. Jak planujesz jeździć po 14 to nie polecam zieleńca bo jest masakra na stokach, strasznie rozjeżdżone
@gkalinowski: Świeradów to nieporozumienie. Jedna, nudna, krótka trasa jeszcze z wypłaszczeniem po środku. Gondolą jedziesz chyba z 15 minut, a zjeżdżasz ze trzy jak dobrze pamiętam. Ludzi też w sumie pełno.

Jak Polska to Czarna Góra albo zieleniec. A najlepiej jak już ktoś wspomniał - za południową granicę, tam się zaczyna życie.
@kwiatencja: @anonim1133: A są jakieś ośrodki w Czechach otwarte od rana do wieczora? Sam lubię jeździć do Czech ale zazwyczaj mają otwartę 8:30-16 a potem dopiero kilka stoków 18-21 więc na jednodniowy wypad trochę słabo a w Zieleńcu i w Czarnej Górze jeździsz od raz do wieczora bez przerwy więc na jeden dzień idealnie.
@kwiatencja: Wiem, że w Pecu nie. Niby mogę ale nie opłaca się to ani czasowo ani kosztowo. Dajmy na to przyjeżdżam do Janskich/Pec na 12, mam 4h jeżdzenia = 130zl + 3h jazdy nocnej ok 60zl, razem mam ponad 190zł za ok 7h jazdy, co więcej muszę zejść na 2h i czekać, mogę zjeść ale aż tyle to nie zajmuje czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i