Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: proszę nie kłamać, skopiowałem tylko mema z kwejka. Był tam ksiądz tańczący z dzieckiem z podpisem że musi się starać by poruchać. Czysta satyra antypedofilska, takich memów są tysiące. Zresztą obrazek ten był 5 minut, potem skasowałem, za to katolicy to kopiowali i rozpowszechniali tworząc znalezisko itd.
a że katolicy bronią pedofilów to nic nowego, wystarczy wejść w jakiekolwiek znalezisko o pedofilach w kościele


@invisibleborder: a może paradoks przezycia?

Bo równie dobrze moge powiedzieć, że ateiści na wykopie maja nadzieje, ze katolikom bedzie zle sie wiodło, uwazaja ze nie powinni miec praw wyborczych, ze są upośledzeni, oraz, że powinni być wszyscy bewz wyjątku penalizowani :-) Bo z łatwością znajdę Ci takie komentarze na wykopie.

No i w Twoim
@KakaowyTaboret: a to przecież zupełnie inny wpis. Też był usunięty.

Nie napisałem tam, że ten ksiądz jest pedofilem xD może pedauem a może nikim. Jakbym napisał 100 pedałów i 200 pedofilów to oznacza że oskarżam kogoś konkretnego o coś konkretnego? Nie, to tylko prawackie urojenia.
@invisibleborder:

Nie, to tylko prawackie urojenia.


a) chcę rozdziału kościoła od państwa

b) sam obliczyłem nadreprezentację pedofilii w KK w Polsce

c) jestem za związkami partnerskimi

d) uważam, że komisja majątkowa to jeden wielki szfindel

e) przypominam- popieram homo związki a może sam jestem homo xD

f) sprowadzałem na wykłady muzułmanów (m.in) do Polski by udzielali wykładów (spoko nie euroweek i tłumaczyłem różnice kulturowe)

Więc jeśli chcesz mi wcisnać jakieś urojenia
@invisibleborder: Lepiej być #!$%@? niż pedofilem. Nie uważasz, że oskarżenie o bycie #!$%@? jest delikatniejsze od pedofilem?

Na dodatek- na 1 planie jest ksiądz. Na zdjęciu oprócz niego w tle po przyjrzeniu się widać jedną osobę w oddali. Nie czaruj mi, że nie chodziło Ci o nazwanie tego księża pedofilem. Jesteś fanatykiem i nie wiem czy potrafisz patrzeć na świat inaczej- nawet mnie oskarżyłeś, że mam prawackie urojenia chociaż prawakiem nie