Wpis z mikrobloga

mirki mam taki #!$%@? problem jakies 4 lata temu zmarła mi babcia,miałem z nią zajebisty kontakt,jakieś pół roku temu kuzynka powiedziala mi że snila jej się babcia i powiedziała jej żeby ona(kuzynka) mi pomogła,ale nie wiem o co jej chodzilo,kuzynka by nie kłamała bo to dorosla dziewczyna i z takich rzeczy jaj nie robi,wczoraj gdy wstałem w nocy zobaczylem na scianie cien starszej kobiety jakby siedziała na moim łóżku i teraz pytam na serio,zaczęło się to jak zacząłem oglądac wieprza a jak wiadomo grubas podpisal pakt z diablem,ta historia jest prawdziwa wiem ze to pewnie nie ze wzgledu na ogladania meliny,ale odpowiedzcie zmieniło się cos w waszym zyciu jak zaczeliscie ogladac meliniarzy?pytam serio
#danielmagical #duchy
  • 14
@JacekMarcinkowski45lat: w sprawach duchowych to ciężki temat, podobno duchy bliskich to zła energia podszywająca się pod osoby którym ufaliśmy i dobrze znaliśmy, polecam się pomodlić może brzmi to banalnie, ale pomaga. Ja osobiście słuchałem ciężkiej muzyki i byłem w subkulturze dziwnych ludzi i rok temu przyśnił mi się demon, myślałem że nie przeżyje tego, szukałem pomocy w pogotowiu duchowym i w skrócie codziennie się modlę, mam spokój jednak wrażenie mam takie
@Zjelonka: no ja wierzę w zjawiska paranormalne,ale w sumie to chyba pierwsze takie moje doswiadczenie zyciowe,jeszcze jak byłem mały pamiętam może z 5 lat miałem obudzilem się w nocy i czułem jakbym lewitowal nad lozkiem i nagle spadl na lozko z malej wysokosci i poszedl spac,a jesli chodzi o babcie no była zajebista,strasznie wierząca i w sumie jej ufalem najbardziej na swiecie cos w tym jest co napisales
@JacekMarcinkowski45lat: mam wiedzę na ten temat ale nie będę Ciebie straszył jednak wiem na pewno że powinieneś znaleźć kompetentnej osoby żeby Ci pomogła i pokierowała tobą. To bardzo nie bezpieczne sytuacje i może być tak że sobie sam z tym nie poradzisz często ma to duży wpływ na psychikę w sensie chorobowym jak to zignorujesz