Wpis z mikrobloga

@Aspirrack: @CralencSeedorf: Gracz. Nie bede mistrzowac bez doswiadczenia. Ostatni raz gralem regularnie jakies... 10 lat temu w gimnazjum. Moze po prostu ludzie nie lubia "nowych"?

Co do otwartosci to mi sie zawsze wydawlo, ze stereotypowo w penpaperowe rpgi graja asocjalne nerdy, a Ci raczej chetnie do swoich grup nie wpuszczaja. Wiem, ze tak nie jest, ale tak jakos mi sie utarlo.
@MahouShounen: Spróbuj wkręcić się na coś w stylu RPG Day albo inny konwent, gdzie można pograć w RPG, karcianki czy planszówki. Albo ogarnij jakieś działające stowarzyszenie miłośników fantastyki/RPG, bo to często tożsame zainteresowania. Tak chyba najłatwiej znaleźć ludzi do wspólnych sesji - poza internetem oczywiście. W Zielonej Górze to działało, więc pewnie i we Wrocku coś się musi odbywać i jakieś grupy muszą istnieć.

Sam nie grałem i nie prowadziłem żadnej
@MahouShounen: W Praktyce to jest lokal gdzie jest jedna duża sala i wydzielone miejsce do grania na korytarzu. Zgłaszają się Mg i ogłaszają swoje sesje , wybierasz to co ci się podoba i zapisujesz sie na miejscu i sobie grasz, później jest jakiś afterek i masz szanse gdzieś się wkręcić :)