Wpis z mikrobloga

@Darkejas, widziałeś już Play NEXT? To nielimitowane SMSy i rozmowy do wszystkich oraz 50GB internetu przez miesiąc a do tego wolność znana z ofert na kartę. Wszystkim wygodnie zarządzasz z poziomu dedykowanej aplikacji. Sprawdź więcej szczegółów oraz skorzystaj ze specjalnej promocji dzięki której zapłacisz tylko 22,50 miesięcznie nawet przez pół roku: https://next.play.pl/
Nie wiem jak jest.
Ale podam ci ciekawe dwe.
1. Osobiście używam T-Mobile w taryfie Fri (postawowa) z pakietem za 30zł
Bezlimit rozmowy, sms,mms dodatkowo 10giga internetu i supernetvideo
usługa suernetvidei absorbuje czerpanie na wideo takie jak YouTube, Netflix.

2. siostra ma PLAY w usłudzie Play na Kartę
Bezlimit na rozmowy i SMS bez MMS, 15giga internetu a po wyczerpaniu 1Mb/s lejek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: powiem tak zasięg Play jaki jest każdy wie. Tu masz saldo po ok roku używania usługi. Myślisz że zabraknie mi tego netu żebym musiał mieć prędkość ograniczona lejkiem ze śmieszna prędkością lub tylko video... odpowiedz sobie sam. PS nie radzę przenosić teraz numeru do T-Mobile bo możesz utknąć bez numeru. Pożar spowodowal wielkie bagno w ich systemach i ciężko nawet sprawdzić stan konta...
źródło: comment_uQFOU6YKRKRAcgxivJgEbYjl30kXiGJJ.jpg
@archi3: W sumie mój numer utknął...BO jebłą inflastruktura HEYAH.
Logować się mogę do sieci Networks tylko...pobraniu numeru mam "BŁĄD SIECI KOMÓRKOWEJ"
I #!$%@? :D
Mnp miałem dziś do Plusa....wniosek odrzucony....nie jestem klientem T-Mobile XDDDDDDDD
mam 2gi numer w Orange i w sumie jestem zadowolny, ino skoki pingu abstrakcyjne...
I nie rozumiem dlaczego ponad wszystko trzymają mnie na LTE1800 o 21:00 gdzie prędkosć to 0.91/0.61, gdzie LTE800 szaleje jak poje... 50Mbps...:>

Narazie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: historia z T-Mobile powietrdza to co pisałem. Prowadze serwis GSM. Mimo wszystko nie potrzebuje abonamentu raz na 10mscy doładowanie na fv za 200zl za (z bonusem i skarbonka ok 250zl). Za granicę sporo ale tylko przez komunikatory.