Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że beka z was wykopki. Podniecacie się Gwiazdowskim i śmiejecie się z Korwina i rzekomego 1 %. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale do wyborów do PE 5 lat temu poszło 7,3 miliona, gdzie w wyborach do sejmu poszło niecałe 16. Elektorat Korwina prawie w całości pójdzie do urn, tak samo jak elektorat Brauna i Ruchu Narodowego. Wyjątkami będą ci, którym ta współpraca się nie podoba, ale jak dla mnie ponad 5 % wynik jest wielce prawdopodobny.

Gwiazdowski i inne wynalazki jak Jakubiak mogą liczyć na mniej niż 1 % i wtedy się pośmiejemy. A ja się nie zdziwię, jak ta koalicja pyknie SLD i PSL w wyborach. A poparcie Biedronia z wyimaginowanych sondaży jest mocno zawyżone

#korwin #gwiazdowski #braun #ruchnarodowy #biedron #neuropa #4konserwy
  • 9
No to zobaczymy w maju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie tu płacz nie z tej ziemi. Nawet TVN daje już tej koalicji 5 % w swoim sondażu, nie mówiąc o tych niezależnych źródłach.

do urn pójdzie może 8 milionów, koalicja nastuka z 600-700 tysięcy głosów. Tak to widzę. Jeśli chodzi o aborcje, to niech każdy sam sobie spojrzy w twarz, czy byłby w stanie przerwać tworzące się życie.
i. Nawet TVN daje już tej koalicji 5 % w swoim sondażu, nie mówiąc o tych niezależnych źródłach.


@#!$%@?: CYTUJE "do urn pójdzie może 8 milionów, koalicja nastuka 600-700 tyś głosów" XDDDDD