Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret no widzisz, ja popełniłem największy błąd w życiu i poszedłem na studia humanistyczne ¯_(ツ)_/¯ Teraz rozważam czy pójść w doktorat w kierunku w którym się kształciłem i w sumie w części pracuję, czy może po 10 latach przebranżowić się i zrobić studia inżynierskie. W każdym razie w temacie wątku nie pomogę.
@LewaRenkaBoga:

Ja zostawiłem doktorat na polibudzie bo szkoda mi było czasu który mogłem poświęcić lepiej. Na razie mam w planach zebrać się i napisac jakiś mały artykuł we współpracy z moim promotorem.

Jeśli doktorat da Ci dobrą kasę- to idź w niego. Jak nie- może są inne formy rozwoju które dadzą Ci więcej? Może chociaż coś co zahacza o Twoją branżę?

W moim przypadku w poprzedniej pracy byłem niezastąpiony bo połączyłem
@KakaowyTaboret jeśli zostanę w branży, doktorat może mi dać dużego boosta i otwarcie nowych perspektyw w perspektywie 10 następnych lat. A do przebranżowienia zachęca mnie właśnie Excel bo podobnie jak Ty ( ͡ ͜ʖ ͡) u siebie w firmie zbudowałem wiele narzędzi. Zajarałem się VB dlatego cały czas myślę o pójściu w programowanie. A jak odejdę to będę ich doił na zleceniach.