Wpis z mikrobloga

@brednyk: ja #!$%@?, typie napisałem, że jak ktoś mecz ogląda raz na ruski rok jakiś meczyk ligowy bo znaczna większość to #!$%@? z grzybnią to chyba może sobie ze streama obejrzeć a nie wydawać 15 zł miesięcznie za coś czego nie będzie oglądał
@Poro6niec: wiadomo jest do jakiego sezonu były prawa. Trochę kiepsko, że zrezygnowali, ale z drugiej strony mało kto oglądał i się nie opłacało kupic. W dodatku cena wywindowana, bo Neymar gra w PSG.
po roku bez żadnego ostrzeżenia ta liga zniknęła z ich ramówki, tyle są właśnie warci


@Poro6niec: Jak bez ostrzeżenia xD Skończyły się im prawa, to zniknęły z ramówki. Tak to działa w KAŻDEJ telewizji.
@brednyk: ceny przy francuskich prawach skoczyły o 60% i nawet Anglicy dopięli umowę dopiero pod koniec sierpnia
Ja doskonale pamiętam jak Eleven reklamował Ligue 1 i ile to spotkan nie będą puszczać a skonczyło się na retransmisjach wieczornych spotkan, w dodatku ten ostatni rok obowiązywania praw chyba odsprzedali dalej
@Poro6niec: i tak to najsłabsza liga z top10, bardzo nudna poza meczami PSG, Lyonu i Monaco (chociaż i ten w krysysie po bezsensownej polityce sprzedażowej). Już dużo ciekwszymi ligami są rosyjska, holenderska czy belgijska.
Dobra biedaki, żal wam wydać 15 zł na cały miesiąc oglądania świetnych meczów?


@brednyk: Eleven dzieli transmisje z Canal+ więc musisz mieć dwa pakiety już czyli to twoje mityczne 15 zł już nie istnieje. Polski rynek jest #!$%@? więc się nie dziw że ludzie wolą strimy, skoro lecą w #!$%@? wszyscy albo #!$%@?ą ceny z kosmosu jak Polsat by im się studio zwróciło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krissq2502: Dokładnie, tym bardziej, że i tak więcej meczów (przynajmniej Realu) jest transmitowanych na C+, mimo, że miało być to rozkładane po równo.

Teraz wykupiłem pakiet Eleven, bo będą transmitować Puchar Króla + Real - Barca w La Lidze, więc mam pewność, że sporo meczów będzie miało transmisje.

Zwykle jest to loteria i 2 tygodnie pod rząd może nie być żadnego meczu.

Poza tym odkąd odszedł Ćwiąkała poziom komentarza strasznie spadł.