Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jadąc w Niemczech, kierowca z innego auta zatrzymał mnie blokując drogę i zmusił do nagłego hamowania. Potem próbował uderzyć mnie w twarz przez okno. Cały czas coś krzyczał (chyba jechalem za wolno?-nie autostrada, ja jechałem 50-60-to nie była autostrada, wcześniej mocno siedział mi na zderzaku) Jak już wsadził łapska mi do auta to go prysnąłem WD-40 (wiem że posiadanie gazu w niemczech jest karane) ale nie trafilem. (pierwsza rzacz na jaką trafiłem ręką to siknąłem ¯\(ツ)_/¯ ) Potem pokazał mi swój dowód osobisty, twierdząc, że jest policjantem , i chce ode mnie mojego paszportu. Następnie próbował urwać zewnętrzne lusterko. Kiedy wysiadałem z samochodu, żeby go powstrzymać,kilkukrotnie przygniatał mnie drzwiami (mam siniak na prawym ramieniu). Potem zrobił mi kilka zdjęć i odjechał.
W związu z powyższym: czy z tego tytułu mogę mieć jakieś problemy jak mnie #!$%@?(może myśleć, że pryskałem gazem)? Gostek sprawiał wrażenie kogoś narwanego.
#prawo #kociochpyta #prawo #pytaniedoeksperta #prawnik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6