Wpis z mikrobloga

Mirki szukam sprawdzonego kierownika budowy do sprawdzenia domu przed zakupem i oszacowania inwestycji w #lodz. Ktoś może korzystał lub zna ?
  • 13
@jaketu: od rodziny? ostro. nie polecam, chyba, że za darmo. to rodzina czy banda szuj?
a na serio:
z którego roku dom? okna? wilgoć, zaduch? piwnica? dach? tynki? ocieplenie? stan instalacji elektrycznej? stan hydrauliki i sanitarki? stan przyłączy?
pomyśl.
@drlect3r no wiem że z rodziną to tylko na zdjęciu :D banda szuj chyba nie (od strony żony :p) chociaż myślałem że w rodzinie to chociaż symbolicznie policzą za dom :D dom stoi od 15 lat, ma okna drewniane, dach ocieplony, instalacja elektryczna wisi, brak piwnicy, wilgoci nie czuć, nic nie śmierdzi, woda + gaz do poprowadzenia z ulicy. 160m dom, cena 300k rzucona przez dziadka. Wydaje mi się że za 200k
@jaketu: niech #!$%@?ą.
dom w stanie surowym czy tam niewykończonym - jeden #!$%@?.
stoi od 15 lat na pastwe losu.
okna drewniane - na bank się już pofalowały. przykład? połóż deskę na 2 lata na podwórku.
brak przylączy? musisz rozkopać drogę - powodzenia z hajsem i uzupełnianiem nawierzchni. no i zgodę jeszcze musisz dostać ;)
mury na bank zawilgocone - nie śmierdzi, bo zima. ten dom to kiszonka.

"rodzina" chce Cię
@drlect3r kurcze no coś w tym na pewno jest, a co jak te 200k to cena dobra nawet.jakby trzeba było wywalić okna i zerwać dach ?:p droga ostatnia na osiedlu nieasfaltowa więc łatwo się dostać do przyłączy

@EpicKris i polecasz takie rozwiązanie ? Dużo za taki odbiór ? Czy dostaje się jakiś papier który cokolwiek znaczy ?:p
@jaketu: 500zł. Przecież napisał.
Gość ci wyliczy wartość inwestycji.
Ostatnio moja była #!$%@? sie z braciszkiem w dom z lat 80, typowa kostka. Kupili na dwoje chatę do remontu za 180tys.
Tzw asza w stropie, mury pękają od wilgoci, dach cieknie, no cyrk po prostu xD
Miałem im zrobić instalacje, ale tylko kupili materiał, bo uznali, że jestem drogi i sami zrobią xD powodzenia im życzę ;)
@drlect3r sorki nie doczytalem ()
O kurcze to ładnie się można wkopać :/
A takie sprawdzenie, a nawet coś dokładniejszego przed takimi rzeczami nie uchroni?