Wpis z mikrobloga

Wołam listę #4konserwy, przyznawane są w Polsce wysokie stypendia naukowe tylko dla kobiet, a w procederze uczestniczy Ministerstwo Nauki i Polska Akademia Nauk, możemy to nagłośnić. Program dotyczy nauk o życiu, w których kobiet jest dużo, to nie żadna informatyka (choć i tam jestem przeciwny faworyzowaniu kogokolwiek ze względu na płeć).
#bekazfeministek #niebieskiepaski #nauka #biologia #chemia

Pobierz tomasztomasz1234 - Wołam listę #4konserwy, przyznawane są w Polsce wysokie stypendia ...
źródło: comment_lU34K9nzX1iqfOiasrsjPGlIGJKbZ5XQ.jpg
  • 15
@Kaczypawlak: jeszcze raz spróbuje, żebyś zrozumiał - o kwocie wolnej od podatku krzyczą tylko ludzie, którzy uczciwie pracują. Posłowie i senatorzy maja wysoką kwp, wiec czemu mieliby ją zwiększać innym? Przecież to by oznaczało zmniejszenie wpływów do budżetu. Przedsiębiorstwa, które mogą cokolwiek lobbować sa na tyle duże ze i tak nie maja dochodu, wiec tez nie sa zainteresowani. RPO to sztuczny urząd, ktory tylko stwarza pozory, żeby ludzie myśleli ze jest
@tomasztomasz1234: Co zrobić? Zabronić? Nie jesteśmy neuropą żeby jechać po kobietach jak po burej suce, tylko dlatego ze względu na płeć.
Odnotować, zapamiętać, zarchiwizować, nie przeszkadzać dziewczynkom w balowaniu, a równocześnie można zainicjalizować analogiczną imprezę, tylko dla certyfikowanych mężczyzn.

Jeżeli chcemy wygrać, musimy afirmować pozytywne rzeczy i ich aspekty - nasze wartości które wyznajemy, a nie bawić się w gaszenie pożarów, tłumaczenie się, usprawiedliwianie się, jałowe dyskusje i wiele innych intelektualnych
jeszcze raz spróbuje, żebyś zrozumiał - o kwocie wolnej od podatku krzyczą tylko ludzie, którzy uczciwie pracują. Posłowie i senatorzy maja wysoką kwp, wiec czemu mieliby ją zwiększać innym? Przecież to by oznaczało zmniejszenie wpływów do budżetu.


@terwer358: No mnie też to boli, ale myślałem, że pisałeś tutaj o tych stypendiach a nie o kwocie wolnej xD

Przedsiębiorstwa, które mogą cokolwiek lobbować sa na tyle duże ze i tak nie maja