Wpis z mikrobloga

Zapowiedź dupy nie urywa. Dziwi mnie obecność isamu, który ma hajsu jak lodu. Ma 2 bmki serii m warte 600k, dobrą chatę,drużynę e-sportową, deale od firm, duży kanał na yt, instagrama,sklep +streamy z których wyciąga 1k-2k dziennie od dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślę, że na spokojnie ma 30-60k pln miesięcznie. Ile taki boxdel może mu zapłacić? 60k? Także isamu albo robi to dla fejmu, albo znowu boxdel z wg wyprali mu mózg tak jak magicalowi mówiąc, że może być sportowcem xD.

W takiej klatce może się stać wszystko. Boleśnie przekonał się o tym magical ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na jego miejscu w życiu bym nie walczył, za żadne pieniądze. Szkoda zdrowia.

#patostreamy
#danielmagical
  • 10
@Obludnikk: Dla mnie Islamu to jest "jakiś tam koleś z jutuba który ciągnie kasę od dzieci", ale jeśli Twoje dane pokrywają się z rzeczywistością - oznacza to że koleś jest wśród tychże dzieci cholernie popularny. Co oznacza jedno - nawet jeśli Bombel i Pan Letlansmisja aka WG mają mu dać i 100k za tą walkę, ustawioną czy nie - to w PPV odbiją to sobie trzy-czterokrotnie. To jest zwykły deal biznesowy.
@Obludnikk: niby skąd takie informacje? z wyświetleń prawie nic nie zarabia. jego profil na internetach nie zachęca reklamodawców. marka i sklepik już dawno zostały zapomniane. beemki i alimenty to miesięczny koszt.
jak dostanie 2-5k to i tak powinien się cieszyć.
Widzę, że za duża zawiść w was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już dawno odpuściłem wszystkim jupiterom i się tylko z nich śmieje, dzięki temu żyje mi się łatwiej. Ale według was isamu to bankrut!!!!!!!! aaaa bmki w leasingu, chata w leasingu, laska w leasingu. Typ tonie w długach, fame mma to jego ostatnia deska ratunku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@godoto: @fakemma2:
@fakemma2: jakie fakty? Typ ma wiecej kasy nizeli ty byłbyś w stanie zarobić przez całe swoje zycie. Dodatkowo warsztat pójdzie na niego po śmierci jego ojca(oby jak najdłużej żył) bmk na 100% jest spłacona i jest jego choć pewnie właścicielem jest ojciec zeby jego byle nie wyciągaly od niego 10k miesięcznie, dodatkowo ma drugą bmk'e jakąś szarą m3 chyba czy cos nwm, dodatkowo ma organizacje esportową ktora tez jest warta z