Wpis z mikrobloga

  • 180
#heheszki #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #polska #patologiazewsi

I dlatego PRZEZ ZWYKŁY PRZYPADEK, powtarzam PRZYPADEK, wsadziłem go na stanowiska prezesa do państwowej spółki, który jaki jedyny nie podlega lustracji ()

Kurła, Kaczyński... wy się nauczcie kłamać ( ) #polityka
źródło: comment_0TOLZrlS2SHACWWGuhaENRwYoLhRowhf.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: nie ma dowodów na to że prezes wiedział o przeszłości Kujdy, tak jak nie ma dowodów na to że Hitler wiedział o holocaustcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: Nie rznij głupa.Już Cenckiewicz zaorał te wasze manipulacje.

- obrońcy Zbioru zastrzeżonego w IPN winią ten rząd, który zlikwidował zbiór o ukrycie Kujdy
- Kujdę ukryła w zbiorze - ABW w czasie rządów SLD a PO w 2010 przedłużyła to ukrycie
Kujdę odtajniła likwidacja Zetki w 2017
lustrację prezesa NFOŚ uchylił TK w 2007, przepisy uchwalił PIS, ten sam PIS który teraz jest atakowany za brak lustracji prezesa NFOŚ.

Rozumiecie
@lucer
@Kempes a ja mam w tym wszystkim jedno zasadnicze pytanie. Czy osoba na takim stanowisku nie została sprawdzona wcześniej przez żadne służby? I co, mam uwierzyć, że nie doszły do tego, że był agentem? To jak to świadczy o tym państwie i jego organach?
@lucer TK nie uchylił lustracji prezesa NFOŚ w 2007 roku, to jest bezczelne kłamstwo.
W tym roku Kujda wycofał swoje oświadczenie lustracyjne, ale z całkiem innego powodu, i nie dotyczy to stanowiska prezesa NFOŚ.

Poza tym: Jednym z autorów ustawy lustracyjnej z 2006 r. jest poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. – Naszą intencją było objąć wszystkie stanowiska państwowe i zapewniam, że nikt nie chronił tego stanowiska. Nie wiem, dlaczego prezesa NFOŚiGW nie ma
@Kempes: Lustracja by go objęła

choć wymienia niemalże wszystkie funkcje państwowe od parlamentarzystów, przez sędziów, aż po szefów ZUS, NFZ czy KRUS, nie zawiera zapisu o stanowisku Kujdy. „Jednak, jak wskazuje w nieoficjalnej rozmowie jeden z prokuratorów,punkt 6 wskazuje, że lustracji podlegają inni niewymienieni pracownicy urzędów państwowych oraz członkowie korpusu służby cywilnej, zajmujący kierownicze stanowiska


Po drugie Kujda złożył oświadczenie lustracyjne z racji tego, że od 1 grudnia 2004
@Kempes: Umiesz czytać?
Złożył oświadczenie lustracyjne z powodu funkcji lektora?TAK
TK uchylił przepisy dotyczące naukowców?TAK
Oświadczenie zostało wycofane?TAK
Ustawa w punkcie 6 mówiła o innych niewymienionych pracownikach urzędów?TAK
Kujda musiałby złożył oświadczenie z powodu funkcji w NFOŚ?Tak
TK uchylił przepisy?TAK

Tyle w temacie.
@lucer Czyli TK uchylił przepis dotyczący NAUKOWCÓW (akurat od 2004 do 2007 roku Kujda był rektorem uczelni wyższej), a nie stanowiska prezesa NFOŚ, tak jak to dzbanie napisałeś.

Tyle w temacie manipulancie. Kłamstwo ma krótkie nóżki, pamiętaj o tym zawsze.

Czemu ominięto w przepisach lustracyjnych to jedno stanowisko prezesa? To już pytanie m.in. do posła Mularczyka. Dziwne też za na to NIE OBJĘTE lustracją stanowisko Kujda trafia podczas rządów PiS.
@Kempes:
- Kazik, a co ty tak właściwie robiłeś za komuny w latach 70-80? Solidarność? KOR?
- heh Jarek, #!$%@?, to było 40 lat temu, bo ja pamiętam? Trzeba ogarnąć bieżące rzeczy jak Kacz-Tower a nie myślec o takich rzeczach