Wpis z mikrobloga

Dlaczego sprzeciwiam się adopcji dzieci przez gejów?

Wyobraźmy sobie, że dwaj pedofile zmawiają się przez internet, że zawrą fikcyjne małżeństwo i będą się starać o adopcję jakiegoś dziecka by je potem spokojnie gwałcić.

Dodatkowo urzędnicy nie będą weryfikować każdego homo-podania o adopcję bo będą się bali oskarżeń o homofobię.

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 59
Wyobraźmy sobie, że dwaj pedofile zmawiają się przez internet, że zawrą fikcyjne małżeństwo


@AurenaZPolski: Utozsamianie pedofilii z mezczyznami XD czy prawak na wykopie to jeszcze grzyb, czy juz pierwotniak?

a czemu maja to być geje?

To samo z lesbijkami

A co przeszkadza dwóm pedofilom heterseksualnym zrobić to samo? xD


@Matsoj: @ZaplutyKarzelReakcji: @Yukio_Mishima: Ja rozumiem, że OP to nie jest kwiat polskie inteligencji, ale widze ze usilnie konkurujecie o
Powoli - OP nigdzie nie pisze, ze to homoseksualisci by z tego korzystali, tylko ze taka mozliwosc otworzyla by furtkę pedofilom (niezaleznie homo, czy nie). Pomijajac juz fakt jaka to jest bzdura.


@macadamia: Nie no, wcale nie napisał. xD "Sprzeciwiam się adopcji przez homoseksualistów, bo pedofile by adoptowali dzieci i je gwałcili". Jego rozumowanie jest dość ewidentne, jako że obecnie możliwa adopcja przez heteroseksualistów jakoś na nim wrażenia nie robi.
przeciwiam się adopcji przez homoseksualistów, bo pedofile by adoptowali dzieci i je gwałcili". Jego rozumowanie jest dość ewidentne, jako że adopcja przez heteroseksualistów jakoś na nim wrażenia nie robi.


@Yukio_Mishima: Mu chodzi o to, że jakby weszło prawo pozwalające na adopcje przez dwóch mężczyzn, to dwaj pedofile (NIEZALEŻNIE czy homo czy nie), mogliby się spiknąć i z tej furtki skorzystać. Nie wiem jak mam to jeszcze wytłumaczyć, żeby to do ciebie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.