Wpis z mikrobloga

Ehh mam takie złe przeczucia dotyczące nowego roku. Obym się mylił.

W sensie mam na myśli to, że znowu nic nie zapowiedzą, a nowy rok jest chyba jedynym momentem w którym mogą zapowiedzieć coś dużego co nie jest dodatkiem.

Czuję, że będzie filmik w stylu:

ło nowy rok tutaj macie 2 karty które przechodzą do hall of fame łoo a tu macie malutkie nic nie znaczące teasery do dodatków w tym roku łooo we are so excited ło aa tu skin dla kapłana wystarczy zagrać 10 gier w standardzie łoo we can't wait for the future


Ehh jak sobie przypomne, że zapowiedzieli tryb turniejowy a potem się z niego wycofali to mam wrażenie, że podobnie jak powiedział znany prorok Zbigniew S. o Polsce:

przez was activision blizzard #!$%@?, nic się w tej grze nie zmieni

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#hearthstone
  • 7
@Fiktorianin:

Najbardziej mnie ciekawi jak Blizzard rozwiąże problem z portretami DK. Nie wyobrażam sobie, żeby część klas nimi dysponowała (Shaman, Warrior, Hunter), a pozostałe 6. nie miało takich generatorów value. Powinni wycofać te karty ale pewnie dostaniemy kolejną porcję DK. Na początku bardzo podobały mi się te karty, ale po kilku miesiącach już było wiadome, że są błędem. W HS już nie ma znaczenia kto lepiej dysponuje zasobami, a to kto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pauleta19: portrety DK to pikuś przy Baku i Genie

"Nic się nie ossssstaniie"
"pszekuliśmy te klątwę w naszą siłę"

No aż mnie skręca (°°