Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 63! O taką grę walczyłem! bebzunator dziś poleciał niczym Kamil Stoch na Okurayamie w tym sezonie, przypiermandolił 16 haseł i zrobił PODWÓJNE BINGO! Wyniki:
Zaczynamy od COMBO! Na wstępie pokazanie chińczyka, którego #kieleckiulaniec dostał DO REKLAM yyy tzn oczywiście na testy, który to chińczyk ma TUTEJ nowy system ładowania. I TUTEJ podobno powinno być 10 volt!
EDIT: więcej jego błędów językowych nie liczyłem, wystarczyło mi że powtórzył słowo TUTEJ sześć razy. #!$%@?, on to chyba robi specjalnie.

JAPKO FAP 0:45- taki przykład januszerki. Mówi o czasie ładowania. Telefon ma włączony wyświetlacz, więc na nim wszystko widać. Ale nie! Trzeba pokazać japkowy zegarek. A jakby ktoś nie wiedział że genialny zegarek japka włącza ekran po podniesieniu ręki, to bebzun pokazał go drugi raz pięć sekund później.

1:25 w centrum dowodzenia Copper Mountain na monitorze TESTSCHAB PEEL. Przy okazji gubernator szuka frajerów do okiełznania ostatniego bastionu wolności przed cenzurą na swoim kanale- chatu na lajwach.

FAST FOOD 4:20 z jednej strony sushi to nie fast food. Z drugiej- jedzą je w restauracji "Napchaj bebzun za 25 ziko", gdzie leży obok frytek, makaronów, mięcha itp., więc tak należy je w tym przypadku traktować.
PS. Opis haseł do gry piszę na bieżąco, zatrzymując wysryw bebzuna. Jakież było moje zaskoczenie (a raczej jego brak) kiedy po tym sushi wjechał typowy chinol. Czyli tak jak pisałem, fast food pełną gębą. I #!$%@? jeszcze doprawia to Makiem i Subwayem. Może nie odwalił nic konkretnego, ale za taką fuzję smaków order JANUSZA PRZY KORYCIE należy mu się jak psu buda XD

Oczywiście cały czas namawianie Kawy do STESTOWANIA najlepszych zdaniem bebzuna kombinacji smakowych

COMBO X5! 6:04-6:40 Widocznie nowy-stary kolega pontona również jest fanem trawienia dopiero spożytego posiłku w MARKECIE W GALERII, ale #ussponton dla pewności ratuje się MARIANEM. W sklepie, poza MACANIEM wszystkiego co tylko wpadnie w ręce, MIEDZIANY MACGYVER zaczyna kminić co takiego #!$%@?ł w swoim czujniku dymu. Na początku nie dowierza Marianowi, pytając czy aby nie ma LIPY że lepszy czujnik pokazuje mniej zanieczyszczeń. Na jego miejscu byłbym spokojny, powietrze w Miedzianej Górze dalej będzie #!$%@? stabilne.

8:16 dobra #!$%@?, czas oddać się drugiej najbardziej ulubionej rozrywce. Czyli wudecka! Wieź mnie, mój dzielny PRUSAKU!

8:31 żart o kobietach bez ubrań wywołuje rechot KASANDRY

KURNIA 10:07 "To macie teraz kompletną recenzję znawców KURNIA tematu"

cytryna 10:40 co prawda nie pojawia się w kadrze, ale bebzun mówi "cytryna dla ciebie nic nie ma"

#mocnyvlog
źródło: comment_94wzToot5ZdODrFnRM8TOEzI23NNDLwW.jpg
  • 4