Wpis z mikrobloga

Oby dzisiejszy tydzień był dla wyborców PiS-u potężnym przebudzeniem. Tacy szmaciarze nie mogą rządzić Polską. Oby był to też sygnał dla prawicy wolnościowo-narodowej, aby iść jednym wspólnym blokiem w wyborach parlamentarnych. Żarty się skończyły. Gówno-wojenki muszą się skończyć. Takiego #!$%@? Polski nie było od lat 80, gdzie nawet Jaruzelski miał więcej godności w kontaktach z Moskwą niż dzisiejsze władze. Ośmieszyliśmy się na arenie międzynarodowej. Polsce musi zostać przywrócona godność zanim będzie za późno.
#polityka #4konserwy #polska #iran #izrael #bliskiwschod
  • 23
@BlackHawk144: Korwin i spółka mogą przedłużyć koalicję. Natomiast mają naturalną konkurencję w postaci Gwiazdowskiego który zabiera wolnościowy elektorat. Jest też lista Jurka i Jakubiaka. Ten pierwszy zabiera elektorat katolicki a ten drugi narodowy. Bardzo duże rozdrobnienie. Jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk do zdobycia. Trzeba poczekać :)
Jakubiak i Jurek to satelita PiSu to widać bo Jakubiak miał liczne gafy w programach że chce ich wspomagać w przez inne organizacje no i są na tyle słodkopierdzący że może nie przejmą rozczarowanych spadów, Gwiazdowski chciałby 15 milionów emigrantów. Może ta konkurencja nie będzie taka silna bo na takie zjednoczenie raczej nie ma co liczyć.
@BlackHawk144: Już w grudniu 2015 roku poznałem się na PiS i zacząłem po nich jeździć ostro jeździć gdy widziałem co oni robią z praworządnością i polityką zagraniczną, niestety przez to niektóre wykopowe "konserwy" sugerowały, że jestem lewakiem mimo tego że mam poglądy konserwatywne i wolnorynkowe.
prawicy wolnorynkowo narodowej.


@musztym: Ok masz racje, tak powinno się nazywać :)

Grupy nienarodowe nie kochają Polski?


Tego nie powiedziałem, powiedziałem że narodowcy kochają Polskę, nie powiedziałem że są jedynym ugrupowaniem który ma monopol na patriotyzm.
@Kielek96: tylko to też bez sensu.

Tego nie powiedziałem, powiedziałem że narodowcy kochają Polskę, nie powiedziałem że są jedynym ugrupowaniem który ma monopol na patriotyzm.

rozumiem, ale pytałem czym się taka grupa charakteryzuje i jakie ma poglądy. Nie łączą mi się pojęcia wolności i narodowców.
@AgresywnyKardiolog:

@BlackHawk144: Jest duża część wyborców PiS-u, która zdobywa informacje w internecie i ci są #!$%@?. I to jest potencjalny elektorat, który można zyskać

@DerMirker: racja, całe życie żyje w wolnej Polsce


no ja nie miałem czasu ostatnimi tygodniami zainteresować się polityką, ale tak wchodzę, patrzę i nie podoba mi się wcale to co tu widzę, bardzo nie