Wpis z mikrobloga

Epilog #lacunafabularnie #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad

----------------------------------------

Mały Ibrahim pomagał mamie w okrywaniu ciała swojego ojca całunem. Choć miał zaledwie 9 lat, zdążył już poznać wojnę od najgorszej strony, gdy obserwował jak płonie jego rodzinny dom, a cała Latakia jest równana z ziemią. Zaraz po pochowaniu zmarłych czekała ich wielotygodniowa tułaczka w poszukiwaniu nowego domu, z dala od wojny.

* * *

Ziemia Święta jeszcze długo pogrążona była w chaosie wojennym, do czasu podpisania układu o zawieszeniu broni przez wszystkie strony konfliktu. O wskazanie zwycięzców pokusili się niektórzy historycy, lecz i oni nie potrafili dojść do porozumienia w tej sprawie, poza jedną kwestią - każdy czuł się odrobinę zwycięzcą i odrobinę przegranym.

----------------------------------------

Nie mam ani siły, ani ochoty na konflikty, tłumaczenia na temat sensu czy sprawiedliwości gry i prosze nie wciągajcie mnie w dyskusję. Ostatnie dwa tygodnie są dla mnie bardzo ciężkie, a gra przynosiła mi przez ten czas ukojenie.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, który wzięli udział w zabawie i poważnie traktowali całą rozgrywkę, jesteście powodem, dla którego ta gra się odbywała i dla którego spędzałam wieczory z kostkami i excelem.

Spokojnej nocy.
lacuna - Epilog #lacunafabularnie #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad 
...

źródło: comment_nG6n27yzWmkUGAS5W8cGabLKHu8ivTQU.jpg

Pobierz
  • 37
@lacuna: Echhh ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przepraszam jeśli cie wkurzyłem lub zdenerwowałem, bo mogłem podczas tej akcji z asasynami i ogólnie pierwszym raportem odnośnie jihadu.

poważnie traktowali całą rozgrywkę


Ale tu gwarantuję, ze poważnie traktowałem. Obliczenia i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) co poradzę, lata gry w strategie spaczyły mnie i się stałem power gamerem. A odnośnie moich tekstów fabularnych, to mam
@lacuna: Koniec mistrzostw, do widzenia! A tak serio, dzięki, fajnie się grało, nawet jak jedyne co zrobiłem, to rekrutacja sierot i przygotowywanie min przeciwpiechotnych w Akce XD. Ach, chciałbym widzieć bitwę o to miasto, jak już zrobiłbym wszystko, co chciałem zrobić (,)