Wpis z mikrobloga

@Akumulat: Ale wiesz, że problem nie był w żadnym z tego co wymieniłeś?

Problem był w tym, że gdy zdecydowaliśmy się wycofać i do lacuny poszło info, to ona zmusiła nas do użycia okrętów. My chcieliśmy się ładnie wycofać pieszo, ale zostało nam to zabronione. Mi jako jedynemu uniknąć tego, bo moja postać była pod Trypolisem i bardziej się opłacało jechać konno(chociaż drugi odział konnych, który tam ze mną był musiał
@SzlachcicPolny: Nie wiem dokładnie co się działo, bo rozgrywka była tajna trochę. Widziałem tylko niefajne komentarze i to z nich zebrałem wnioski.

Niektórzy GMowie mają taki styl, że prowadzą graczy za rączkę, żeby rozwinąć fabułę. Na to nic nie poradzisz. Jak ci się nie podoba styl mistrzowania, to co pan zrobisz jak nic nie zrobisz? ¯\_(ツ)_/¯
@Akumulat: No o to chodzi. GM powinien tworzyć świat, jeśli podejmuje decyzje za gracza, to zaczyna tu się robić problem.

Żaden z nas nie miał nic przeciwko śmierci(no Magda Lolikon powinna przetrwać, bo roleplay z nią to złoto), ba, nawet większość była za wpuszczeniem turków do miasta i w czasie związania walką wysadzenia całego miasta wraz z obiema armiami.(Ale @Pas-ze-mna-owce to coward i zdecydował się uciekać)
Tak samo, gdybyśmy mogli się
@SzlachcicPolny:

Bezem był zwykłym 25 letnim przegrywem, który został potrącony przez walec drogowy, gdy wracał z kupioną przez steama grą do domu. Nieszczęśnik zginął, ale nie przed tym jak poczuł ciepło. Zwieracze puściły. Jednak ułożenie gwiazd sprawiło, że odrodził się w XII wieku jako syn bogatego szlachcica.

Nasz żyd Zakarin robił golemy z krwi dzieci

Jerozolima może się walić. Ja chcę kotodziewczynek


Robienie z siebie ofiary to jedno, ale żeby mieć