Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dyplomatolki #polska

Znalezione w sieci, dopisujcie się...

Krótkie podsumowanie konferencja Bliskowschodniej w Warszawie:

1. Polska mocno nadepnęła na odcisk Iranowi i części krajów arabskich, tym samym włączając się w konflikt na Bliskim Wschodzie. Przy okazji zrobiła to wbrew UE i każdemu liczącemu się państwu w okolicy.

2. Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo wezwał Polaków, by rozstrzygnęli kwestie związane ze zwrotem mienia ofiar Holokaustu.

3. Premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział, że naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu.

4. Sekretarz stanu Mike Pompeo chwalił Franka Bleichmana, który uważany jest za stalinowskiego oprawcę, a jego historię bada IPN.

5. Dziennikarka NBC stwierdziła, że powstanie w Getcie było wymierzone zarówno przeciwko Polakom jak i hitlerowcom.
  • 19
Raczej, że nie dostał zapłaty za wykonaną pracę a swoje rozmowy toczył z osobą, która nie miała do tego uprawnień (Kaczyński)


@Poro6niec: No tak, tak straszne rzeczy. Najzabawniej to będzie jak sąd oddali powództwo, bo jak Giertych ma tak twarde papiery jak na razie ujawnił to ja im powodzenia w sądzie życzę.
z punktu widzenia prezesa to gorzej czy lepiej


@bombastick: chyba Giertych będzie próbował z tego zrobić, że łapówka miała być dla Kaczyńskiego a nie dla nieznanego księdza - tylko ja nadal nie wiem gdzie on tu widzi przestępstwo.