Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: codziennie wyłączają w nocy linie frontu. Żeby uniknąć ustawek czy cuś.
Pewnie zauważyłeś, że od 1.00 zaczęła się dziać w tym trybie większa patola niż w dzień. Połowe bitew miałem w stylu "dwa plutony robią szybkiego capa, #!$%@?ą działa i bitwa kończy się w 10 minut. A reszta standardowo kampka snajpka w 10 czołgów vs 2
@normalny_swir: Dlatego atakowanie jest łatwiejsze. Capa nie zbija sie tak samo jak na randomie, przez te ulepszenia, które maja atakujący. Jedyny sposób na decap 3 defenderów to zniszczenie ich, ale kto by się tam przejmował jakimś capem, skoro 3/4 graczy jest zajęte zdobywaniem górki/krzaczka na drugim końcu strefy.
Miało by to większy sens, gdyby to samo ulepszenie u obrońców ułatwiało decap.
Jeśli dwa czołgi na randomie robią capa, to poradzisz sobie
@KimDzongJaroslaw
@normalny_swir jeszcze jest opcja mało znana, że można wjechać też na capa i tym samym zablokować capowanie, raz mi się defender tak schował na A i zanim go wyspotowalem lightem z drugiej strony bo team parapetów, ten wbil tym sposobem kapitana bo wjazd na kapa gdy atakujacy tez na nim jest powstrzymuje to capowanie i za to jest exp bo uniemozliwiasz zdobycie capa mimo wszystko, nie czytałem o tym za bardzo