Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwala mnie to jak ładnym kobietom odwala gdy nie dostają atencji xd na siłce na którą chodzę jakiś miesiąc temu pojawiła się nowa trenerka, ładna babeczka nie powiem, taka "hihi hahaha" chodzi i dokazuje Oczywiście od razu stadko koks-orbiterów dookoła niej się zorganizowało. Ja zamieniłem z nią parę słów i przeszedłem do zwykłego cześć przy okazji mijania się na siłce.

Chodzę na siłkę by zrobić swoje i #!$%@?ć do domu, więc generalnie nie zwracam uwagi na ludzi dookoła.

Jakiś czas temu wchodzę na siłkę a ta siedząc na recepcji odwraca głowę i obsłużyła mnie jej koleżanka. Nic o tym nie pomyśłałem, ale potem gdy minąłem ją na sali i rzuciłem cześć, znowu się odwróciła xd Dzisiaj powtórka sytuacji więc to już nie przypadek.

Ewidentny ból dupy o brak atencji. Śmieszne jest to że mam mordę 4/10 więc pewnie obraza majestatu że nie wodzę wzrokiem za księżniczką xd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: @somskia: atrakcyjna kobieta szczególnie jakaś trenerka czyli de facto laska niezbyt skomplikowana emocjonalnie/intelektualnie jest prawdopodobnie uzależniona od atencji a nie oszukujmy się akurat środowisko siłowni poza nielicznymi wyjątkami ludzi trenujących dla samego sportu jest pełne reksów rzucających się na wszystko w zasięgu, więc jest zdezorientowana xD
@AnonimoweMirkoWyznania toksyczny typ kobiety, znam kilka przypadków podobnych z pracy, nie da się normalnie pogadać z taka tylko trzeba z wywieszonym jęzorem podrywać ją nieustannie, a jak nie masz ochoty to okazuje najczęściej niewerbalne #!$%@? lub chamski ton, pomimo ze nawet wiedziałem, ze sa zajete np. lub poprostu średnie z wygladu, same nie inicjuja rozmowy ofc.