Wpis z mikrobloga

@Niestabilny: Z innej beczki. Już w kilku miejscach w necie czytałem, że Kuala Lumpur jest dziwnym miastem trochę. To znaczy osoby, które mają świetny zmysł przestrzenny i wszędzie się szybko odnajdują, pisaly że to były jedyne miasto gdzie się gubiły co chwilę i musiały gps ciągle używać.

Za parę miesięcy lecimy w podróż poślubną gdzie będziemy i kilka dni w Singapurze i kilka dni w KL. I już robię sobie mapy,
@czlapka: ja mam generalnie dobra orientacje w terenie. Ale wydaje mi się, że to przesada. Kuala Lumpur jest pełen ogromnych charakterystycznych budynków. Wydaje mi się, że to troche uniemożliwia zgubienie się. Ale może ja sie jeszcze nie zgubiłem. Jestem w KL dopiero drugi dzień.
@czlapka: czy o ciekawych to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to jestem słaby w turystykę. Generalnie pomieszkuje sobie w różnych fajnych miejscach i nie specjalnie zależy mi na poszukiwaniu wysublimowanych atrakcji. Wiadomo, że cos tam zobaczę mimochodem, ale sama przyjemność czerpię w mieszkaniu w różnych miejscach i obserwacjach życia codziennego w tych miejscach a nie bycia milionowym turystą w danej atrakcji.