Wpis z mikrobloga

@crest: Co Ty pier*olisz za przeproszeniem xD no napisali, że nie ma co przykrywać polonofobii Izraela kampanią wyborczą, tylko po prostu nas tam nienawidzą xD gdzie Ty tam masz stwierdzenie, że to nasza wina?

Każdy kto zna Izrael, wie, że Polacy nie są TAM


TAM - słowo klucz, nie że jesteśmy uważani za nieprzyjazny Izraelowi na całym świecie, tylko przez sam Izrael xD czytaj ze zrozumieniem.
@musztym: @PiotreKq Panowie, serio? "Każdy, kto zna Izrael" wie, że Polacy nie są tam uważani za bardzo przyjazny Żydom naród" To może wy powinniście ogarnąć czytanie ze zrozumieniem? Nie jest napisane "Każdy, kto zna Izrael, wie, że Zydzi nie lubią Polaków" tylko że wie eufemistycznie (oczywiście) że to my Polacy jesteśmy nie za bardzo przyjaźni...
@musztym już to widzę, że wyjdziesz z piwnicy, przestań ściemniać XD Nawet nie potrafiłeś normalnie, tak #!$%@? po ludzku wytłumaczyć o co ci chodzi.... Brak ci kontaktu z ludźmi, co widać po twoich komentarzach ))¯_(ツ)_/¯
@musztym jak już wspomniałem, brak ci kontaktu z ludźmi, i przez to nie potrafisz z nikim normalnie się porozumiewać. Normalny człowiek (Taki nie mieszkający w piwnicy, który nie ma bordo na portalu dla stulejek) potrafił by w kilku słowach napisać o co mu chodzi, ty natomiast chcesz się porozumiewać za pomocą obrazów. Jak już wcześniej wspomniałem chodziło mi właśnie o IZRAEL, ale jak widać masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem))¯_(ツ)_/¯