Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chudinho94: dla mnie takim momentem kiedy przestałem śledzić WWE w takim stopniu jak wcześniej, byla rezygnacja Egde'a że względu na chorobę. Potem tak jak piszes, to już było coraz gorzej
@bomba4:
I dalej jest. Jak można było #!$%@?ć Cenę w Nexusie, przejęcie Nexusa przez Punka(co prawda BITW 2011 to najlepszy do teraz scenariusz od nich a mamy #!$%@? 2019) Shield #!$%@?, Rybacka #!$%@?, No stary oni wszystko #!$%@?. WWE to maszynka do zarabiania hajsu(ale już nie takiego jak kiedyś) jak mi ktoś powie że zarabiają więcej niż w 2011 to parsknę śmiechem.
@chudinho94 Mam na myśli całokształt. Network, deale telewizyjne, hajsy od arabów za dwie gale rocznie przez najbliższe 10 lat. W tym roku wchodzi w życie o wiele bardziej wartościowy kontrakt telewizyjny USA Network na transmisję Raw, no i kontrakt Fox na transmisję SmackDown. Nie wiem czy śledzisz WWE i czy patrzysz na przychody coroczne i kwartalne, ale z roku na rok jest lepiej. Sprzedaż biletów na tygodniówki, PPV i House Show to
@chudinho94 Wypłata dla zawodników z jednej gali u arabów jest większa, niż z WrestleManii. Tak więc taka jest sytuacja finansowa w dablju. Poziom jest inny, ale nie mają problemów ze sponsorami, poszli w marketing a nie udobruchanie fanów dobrym story czy walkami (prócz NXT, 205 Live i NXT UK). Będą robić cokolwiek, a i tak co roku będą zarabiali więcej i więcej, tym bardziej że zatrudniają teraz każdego, by do AEW nikt