Wpis z mikrobloga

Manipulacja goni manipulację, z tym zmienionym genotypem to nie był żart, gość nie potrafi wyjść z twarzą z żadnej afery, nie potrafi przyznać się do błędu, nie potrafi odpuścić. Chciał swoją zbiórkę usuwać, ale tego nie zrobił (!) i dodatkowo załozył kolejną dla Magdy i Janka.

Teraz się grażynki zmobilizują, w geście solidarnosci i wsparcia dla uciemiężonego Jacusia, bedą wysyłały gdzie tylko wskaże tony serduszek i oszczędności całego życia. Trzeba przecież pokazać
@matador74: do tej pory wykop, sluzyl mi tylko za zrodlo informacji, ale zmusiliscie mnie do tego zeby zalozyc konto. Zastanawia mnie dlaczego razi was w oczy JK? nie jestem tutaj zeby kogokolwiek bronic i nie jestem tutaj zeby szpiegowac, bo mozna to robic anonimowo. Chcialabym wiedziec co takiego jest w tym czlowieku, ze za wszelka cenę chcecie go zniszyc? pytanie kieruje do Ciebie, bo nawinales mi sie pierwszy
@LaursonPaImerson: Wiesz co, ja Ci to wyjaśnię w pewien sposób. To jest tak, że ludzie tutaj wyrażają swoją opinię w wolny sposób i może dlatego odnosisz takie wrażenie, jednak nie sądzę, by ktokolwiek próbował tutaj kogokolwiek niszczyć. Po prostu ludzie nie mają najlepszego zdania i mają do tego prawo. :)