Wpis z mikrobloga

@bodzi_dzwunik: Wiedzmin to czteroletnia gra z wymaganiami wcale nie tak wygórowanymi już przy premierze. Jeżeli masz zamiar na tym grać w W3, to bierz śmiało. Jeżeli chcesz pograć w coś odrobinę nowszego z lepszej jakości teksturami to bierz 6gb.
@bodzi_dzwunik: A za dwa lata to paaaanie, 1080 kupisz w tej cenie. To po co kupować teraz, można poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to jak nie masz zamiaru grać w jakieś nowsze tytuły to wersja 3gb Ci wystarczy. Wszyscy napisali, żebyś brał 6gb, a wydaje mi się, że szukałeś potwierdzenia, że 3gb wystarczy. Przecież sam wiesz najlepiej, do czego będziesz używać sprzętu. Za 250pln
@greven: z drugiej strony 6gb jest droższe o 50% a ceny dość szybko spadają. Za rok w cenie 1060 może być 1070 a różnica między nimi jest znacząca.


@bodzi_dzwunik: Nom, a jak poczekasz, jeszcze 5 lat to kurłaaaaa RTX 2080 Ti kupisz za 500 zł, kurła. Hrum Hrum xDD

3GB pamięci vram nie miało sensu już jakoś podczas premiery tego GTXa 1060, a co dopiero teraz ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: też tak myślałem I jeszcze niedawno podpisalbym się obiema rękami, ale zobaczyłem jakieś porównania gdzie fpsy różniły się o 3-5 i już zglupialem. Ale chyba jednak macie rację, że to były trochę starsze gry. Chociaż jak zwykle z 1060 3gb przeskocze na 6gb,ktoś napisał żeby kupić nową za 1000,no to używke 1070 za to się kupi. Za chwilę się okaże że używek 1070 nie ma co brać bo nowe są
@bodzi_dzwunik: Nie no - zaleznie od potrzeb. Starsze gry/nowsze w srednich-niskich do 500pln bierz 3gb. Różnicy Ci wielkiej nie zrobi. Jezeli do 1000pln to bierz uzywke 1070 8gb i tyle - pozniej jakikolwiek sensowny przeskok jest juz duzo bardziej odczuwalny cenowo. Pod drodze masz tego 6gb ktory jest jednak troche future proof na tekstury wysokiej rozdzielczosci i rozne inne szmery bajery graficzne. Odczujesz to np. w GTA V.