Wpis z mikrobloga

@dominowiak Ona ma pochwe rozumisz #!$%@? czy nie xD Jest bardzo dumna ze swojego ciała, tylko szkoda że żyły o zatorze już tak nie uważają, ciekawe jak facet by takie zdjęcie wrzucił, zaraz by przeszło że "leń, gruba, dupska się ruszyć nie chce itd" Wege, grubasy i studenci prawa to jeden worek ))¯_(ツ)_/¯
@dominowiak Ale ja się do ciebie nie odniosłem xD(fakt o grubasach) tylko o tych atencyjnych grubasach, #!$%@? akceptujesz swoje cialo to fajnie itd ale litości, nie wiem co pomoże te kilka "pozytywnych komentarzy" to tak jak ja mając nerwice ktoś mnie poklepal po plecach i powiedział "nie myśl o tym, to Ci przejdzie..." Na pewno
nie wiem co pomoże te kilka "pozytywnych komentarzy" to tak jak ja mając nerwice ktoś mnie poklepal po plecach i powiedział "nie myśl o tym, to Ci przejdzie..." Na pewno


@Pitaq: ale to nawet nie to, tutaj mamy poklepanie po plecach i powiedzenie "masz zajebistą nerwicę, bardzo mi się podoba i tobie też bardzo pasuje" XD
@dominowiak O mam pomysł, wrzucę na fb zdjęcie mojego małego i napisze że "Nie raz słyszałem od kobiet w łóżku że mały, wysmiewaly mnie, mam kompleksy, załamania nerwowe, ale jestem z niego dumny, popisze cos na nim markerem, za dużo się tego nie zmieści xD" A nie czekaj, podwójne standardy ))¯_(ツ)_/¯
@dominowiak: świadomość to już wielki krok, a dystans do tego jeszcze lepszy. Jak będziesz żartował z siebie przy ludziach, że tu czy tam się nie zmieścisz to zyskasz ich wielką sympatię, gwarantuję, jeszcze żarty z diety - dieta cud, jem tyle co zawsze i czekam na cud ( ͡° ͜ʖ ͡°)