Wpis z mikrobloga

Ale mi się akcja trafiła w #lidl Podchodzę do kasy, przedemna jedna osoba która już jest obsługiwana więc wykładam swoje 3 rzeczy na taśmę, i w chwili gdy odkładam koszyk słyszę głos.
Karyna: "W sumie to my powinniśmy być przed panem"
I widzę wielką karynę umalowaną jak na bal przebierańców z jakimś suchoklatesem targającym pełen koszyk zakupów.
Ja: Z jakiej to okazaji ??
K: Bo ja jestem w ciąży
Ja: Przepraszam myślałem że Pani już tak ma, a pozatym nie pytam sie każdej klientki czy jest w ciąży...
Kasjerka uśmiech politowania do karyny a suchoklates do Karyńska : Musiałaś ?? Musiałaś ?? !! ...
Kurtyna

Ja #!$%@? moja różowa też była w ciąży ale nie #!$%@?ła takich jaj... co to sie teraz #!$%@? to ja nie wiem, może jeszcze miałem za nią zapłacić... Swoją drogą i tak by się nie zdążyła rozpakować ze swoimi zakupami bo miałem 3 rzeczy a ona cały kosz. Treaz już wierzę w #pieluszkowezapaleniemozgu

#madki #truestory ##!$%@?
  • 27
@felixos Gdzieś w zeszłym roku też miałem taką akcję. Miałem tylko 4pak i cziperki, a karynsko za mną, że "powinienem ją przepuścić" to się pytam z jakiej racji, a ona, że w ciąży jest przeciez (brzucha ledwo było widać, więc pewnie góra 2 miesiace). Odparlem grzecznie, że ciąża to nie choroba, a skoro nie czuje się na siłach to powinna siedzieć w domu i poprosić o zakupy męża. No i to ostatnie
@felixos: dobre! JA pamiętam jak z żoną jeździłem na zakupy (gdy była w ciąży) to nigdy nie wykrystalizowywać tego faktu. Czasem się ktoś sam zaoferował ale gdy byliśmy razem to odmawialiśmy pierwszeństwa z prostej przyczyny skoro ona robi zakupy razem ze mną to znaczy że robi to z własnej chęci a nie z przymusu? W takim razie stoimy i czekamy, co innego samotnie stojąca kobieta w ciąży może oznaczać że nie
@Quimeen: Jak wyżej, jeśli jesteś przy kasie pierwszeństwa to powinieneś ustąpić
@felixos: Jak wyżej, jeśli jesteś przy kasie pierwszeństwa to powinieneś ustąpić
@grzylen: ??? czy są ludzie którzy serio potrafią z głowy powiedzieć czy w danym sklepie są kasy pierwszeństwa czy nie ? A w Auchan są ? a w Piotrze i Pawle ? jakimś specjalistą od kas pierwszeństwa jesteś czy ki #!$%@? ?
@Qrka: To ja mam pilnować pół sklepu i szukać kobiet w ciąży czy aby przypadkiem nie idzie do tej samej kasy co ja ?? Tłumaczę że moje zakupy już były na taśmie a oni by się nawet nie zdązyli wypakować bo dopiero dochodzili do kasy. Jej chodziło o pochwalenie się że jest w ciąży, jej gościu sam jej dawał do zrozumiania że przesadziła.
@Qrka: Nie, nie jestem specjalistą ale wiem (ogarniam temat, zwłaszcza jeśli o czymś piszę, to staram się podpierać wiedzą) że w Lidlach, Biedronkach i innych dyskontach gdzie masz maks 10 kas nie ma kas pierwszeństwa (w zamian są często informacje gdzieś na wydokowanej planszy, żeby ustąpić starszym, kalekom czy kobietom w widocznej ciąży). W dużych supermarketach masz osobne kasy pierwszeństwa.