Wpis z mikrobloga

i tak jest najdroższą walutą na świecie


@Zerodutch: Przecież 1 BTC to tylko umowna jednostka. To idiotyczne jak kiedyś ogłaszano że BTC jest droższy od złota. Bo 100mln satoshi było więcej warte niż 1 uncja złota. Szkoda że do tony nie porównali...

Tee, więc uważasz że gdyby satoshi napisał soft, gdzie przyjąłby że 1 BTC to 1000 satoshi, to już 1 BTC nie byłby najdroższą walutą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo przy denominacji złotówki w 1995 Polacy stracili większość pieniędzy bo zamiast 1 mln nagle mieli 100zł?

Rozumiem że uważasz że IOTA jest tańsza od BTC ok. 13tys razy bo cena jednej jednostki jest warta teraz 0,30USD?

Później taki człowiek widzi Ja #!$%@?ę, załamujcie mnie po prostu. Płakać się chce... z kim my tu siedzimy?

#kryptowaluty
źródło: comment_aCGi4oYalIRcZdaMRq7uSwHHXjxb9IZV.jpg
  • 30
@Zerodutch: Co to ma wspólnego z tym co napisałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę tu poważną ścianę stojącą na drodze do jakiejkolwiek racjonalnej dyskusji.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów


Stanisław Lem

Gdyby nie internet to nie wiedzielibyśmy że jest tylu płaskoziemców. Nikt się tylu nie spodziewał...

Zuckerberg to jest troll, jeszcze ich namówił do podpisania się z imienia i
@Zerodutch: tusza wołowa zostaje przetwarzana przez nas głównie w celu konsumpcji, jednak i na niej ludzie spekulują... Na oleju rzepakowym, na wiórkach kokosowych też. I wiesz co ci powiem? Wiórów kokosowych nikt nie tworzył w celu spekulacji nimi na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zerodutch: Co ty nie powiesz? A ja myślałem że obecnie jest więcej marketów w torze niż kiedykolwiek wcześniej, bo są ich setki i codziennie powstają kolejne... Mało tego, tanio każdy może kupić gotowy market do postawienia w torze w pełni funkcjonalny i z supportem przy stawianiu go. Baaaa, nawet można kupić kod źródłowy słynnego AlphaBay...

No i nie wiem jak z tym zamykaniem, ale obecnie mamy rekordzistę wszechczasów bo DreamMarket działa
@Zerodutch: poważnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co ma tor i VPN do transakcji btc, jeżeli wszystkie są jawne a ja mam każda ze wszystkich jakie kiedykolwiek przeprowadzono w swoim komputerze na nodzie?

Daj mi źródło tego wszystkiego opisanego co i jak. Naprawdę jestem ciekaw tej anonimowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zerodutch: Znudziło mnie już to podpuszczanie cię, ale jesteś zajebistą jednostką, która coś tam gdzieś niewiele usłyszała na jakiś temat, to czego nie wie sobie wymyśliła i poucza innych. Dlaczego jest masa ludzi takich jak ty? Ja nie wchodzę na tagi o ogrodnictwie i nie kłócę się z ludźmi na temat odpowiedniej gleby do chryzantemy, bo nie mam o tym pojęcia.