Wpis z mikrobloga

@FLOLPROBA to przedział czasu ma znaczenie? Nie nazywaj tego jeszcze progresem, one season wonder to nie jest rzadkie zjawisko. Ciesze się bardzo z jego dyspozycji ale pamietajmy, że to 3/4 sezonu dobrej gry i to w srednim Milanie
@Shatter Mbappe w rok podrozal nieskonczenie wiele razy z juniora do praktycznie gwiazdy Europejskiej piłki. Arthur rok temu jeszcze w lidze Brazylijskiej, teraz gosc na ktorego powrot po kontuzji czeka kazdy w Barcelonie. Vinicius 18 lat, grajac jeszcze Brazyli został zaklepany za 40 mln euro. Milan nie jest topowy od lat, to ich najlepszy sezon od dawna, topowe to bylo Napoli Juve czy Roma. Nie stal sie wiekszym hitem niz CR7. Powoływanie
@BRCAFGYV: @Shatter: moi drodzy pakiet eleven na miesiąc 15zl i normalna transmisja przez neta z komentarzem nie zrywa śmiga jak ta lala. Ja teraz mam w kablówce eleven to jest jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wcześniej korzystałem z tych pakietów miesięcznych jak chciałem obejrzeć mecz Milanu to wykupowalem
@Eoon: kolega stara się powstrzymywać entuzjazm może ma trochę racji ale nie ma tez co umniejszać zasług polskiemu napastnikowi bo fakty i liczby mówią same za siebie zrobił ogromny skok i na chwile obecna jest w czołówce napastników. Co przyniesie przyszłość to zobaczmy ale zawodnika nie rozlicza się za przyszłość tylko na chwile obecna.
@Shatter: ajć no to lipa. Może do kablówki idzie dokupić? Ja się jaram duży TV i mecze Milanu w HD z płynnym telewizyjnym obrazem to jest to czego moja dusza potrzebowała xD inna sprawa ze do tej pory oglądanie meczy Milanu było dla koneserów bo te mecze ciężko się oglądało xD