Wpis z mikrobloga

@sorhu:
1. Zablokowanie strony nic nie da. Oszust od razu postawi nową.
2. Korzystanie z zdrapek po archaizm. PKO na pewno już jej proponował przejście na weryfikację po przez SMS i wpisywanie kodu nim dostarczanego. W wiadomości z banku jest napisane czego dotyczy, więc wystarczy przeczytać, że chodzi o zaufanego odbiorce, a nie przelew do kuriera. Pewnie olewała zmianę uwierzytelnienia z zdrapki na SMS.
@Armo11:
1. To też powiedziała w filmie. Mimo wszystko mniej osób by się nabrało, jakby wcześniej zablokowano stronę. Ktoś mógłby uniknąć utraty pieniędzy.
2. Może tak, może nie. Nie mam tam konta i nie wiem, jak i czy PKO zachęca do zmiany.

I do czego mnie próbujesz przekonać? Że to jej wina, że straciła pieniądze? No pewnie, że jej. Sama to przyznaje. Nie neguję tego, przecież.
Jedynie neguję opinię, że ona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Armo11: wcale nie powiedziała że nie jest winna. wyraźnie mówi że nie zwracała uwagi na obrazek bezpieczeństwa i na adres strony fałszywej. po prostu tłumaczy ludziom że takie oszustwa istnieją i na co zwracać uwagę.

niepotrzebnie hejtujesz.
@Armo11: raczej nie płacze tylko ostrzega i na nikogo winy nie zwala. Z resztą to dobrze, że porusza taki temat, ma grono widzów, którzy może dzięki temu sami będą ostrożniejsi i nie wpadną c: