Wpis z mikrobloga

Bo zawracacze dupy są jak epidemia. Panie a po ile, a to jest nowe, a mam pan więcej zdjęć itp.
Nie ważne że pełen opis jest w treści ogłoszenia. Odpowiadam, a jest pani, zainteresowana zakupem? Zero odpowiedzi i cisza:)
Ono musi komuś dupę truć i tyle.
@VediViniVici: Rzecz w tym, ze pan janusz nie odebral telefonu a na jego prosiilu widnieje info "szybko odpowiada na wiadomosci". Nie wiedzialem, ze ten kanał komunikacji jest nielegalny.
@Quest: Ja dość rzadko odpowiadam na wiadomości na olx. A też mam na wszystkich kontach że odpowiadam szybko. To taka propaganda olx. Jak ze zdjęciem profilowym i połączeniu konta z F.B
Jak chce coś kupić, to dzwonie i tyle. Bo ludzie pracują i nie mają czasu na siedzenie przed kompem.
@roman123456: Gośc wystawia prawie setke samochodow wiec TO jest jego praca, a jak wczesniej napisalem nie raczył odebrac telefonu. Znalazl czas na napisanie tych wiadomosci wiec dlaczego nie odpowiedzial na moje pytanie?
Może tyle części brakuję, że odpisywał by połowę dnia. Albo oszust i nie chce mieć, dowodu przeciwko sobie. Typu silnik jest zdrowy, a w rzeczywistości padnięty.