Wpis z mikrobloga

Muszę wam przyznać normiki że się postarliscie. Ktoś wysłał screeny z operacji do dziewczyny ze zdjęcia oraz zgłosił mój profil jako fake. Najlepsze jest to, ze zanim mi usunęli konto na insta to ta modelka napisała mi na priv że ta sytuacja ją bawi i jest śmieszna (wyrzuciła jeszcze foto na instastory gdzie ma beke z wieku Klaudii, dodaje niżej screena). Najlepsze jest to, ze ze gdyby ktoś z vikpou nie zgłosił konto, to by go nie usuneli bo sama modelka nie miała go zamiaru zgłaszać. Na szczęście jestem o krok od glupiego normictwa, i zdobylem wczoraj oraz dzisiaj soczyste screeny i zdjecie, które w czwartek powędruja do dziewczyny oskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) byliście blisko, ale nikt nie powstrzyma mojej prywatnej vendetty.
Chcesz być na bieżąco, śledź #operacjabanan

Wołam: @tristsram @nordsjelland @4500 @Panjanpan
@Cybek-Marian @miwex @sanchopancho @mateosi @buczubuczu @Heady1991 @Trashq
@Mandarlin @Thexil @Szkocik @grondir @dr3vil @TfarukBartus @pijekubusplay @johnnyMetalowy @darkelf @Jankez @filip-kil @theexitest @stormborn @Q_Strudzi @Napletes @Maestro_PM @LukasDiesel @miki_mik @Poolaq @tt_600 @Pieczyw @paperipapo @Sok_ananasowy @Biedaczek_Cebulaczek @Bielecki @kazik34 @ReaperPLL @neseberka @Charlotte97 @sonicyouth @kaczeg @ursaminior @a7xksi @Foton_z_depresja @ScatmanJohn
@bigbadandwrong @Inspree @alxnr @wija @Foton_z_depresja
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_vIX3d9zAxM6VXPqX6zmxNan5JZLRHNpi.jpg
  • 55