Wpis z mikrobloga

@Ancymoon1 kiedyś na uczelni typ zgłosił do władz uczelni (i zrobił specjalny post na grupie) sytuację kiedy wykładowca używał zakłócacza na egzaminie. Pytał się reszty studentów czy ich też boli od tego głowa, mają mrowienie w rękach i ogólnie czy dostają #!$%@? zdrowotnego XD
Oczywiście wykladowcy na zajęciach później poruszali ten temat i cisneli z tego beke tak samo jak studenci, ale byli też tacy co przyznawali mu rację xD

Sprawa finalnie
nie boje się sieci 5g ale dla mnie głupotą jest wmawianie, że fale elektromagnetyczne o jakiejś tam długości NIE są szkodliwe dla zdrowia. Oczywiście, że mają one wpływ. Przecież od niedawna nawet w smartfonach jest wskaźnik SAR, który informuję o ilości promieniowania telefonów


@Psajkoman: Przestań, bo ciebie też zgaszę tak jak innego foliarza w podobnym temacie, który głosił podobne farmazony o telefonach działających jak mikrofalówka.
@Psajkoman: o tym ile mocy promieniuje antena mowi gestosc mocy. Dla anten wykorzystywanych w domach itd jest ona tak smiesznie mala ze az szkoda gadac. W porownaniu z tym co nas #!$%@? przez caly dzien to nic. Wiesz o czym mowie? Slonce... Wielki reaktor termojadrowy nad naszymi glowami #!$%@? wszystkimi mozliwymi falami od switu do zmierzchu przez dziesiatki lat i wszyscy zyjemy. Nie panikuj. Schowaj folie do szuflady
@Hatespinner nie jestem foliarzem tylko, tylko nadmiar fal elektromagnetycznych napewno nie jest korzystny
@lucky_old_chump no masz racje i dokładnie tak jest. Już niedługo będę miał na własnej skórze poparzenia słoneczne, więc mam racje. Nowotwory skóry przez nadmiar promieni UV to też teorie spiskowe? Wszystko w nadmiarze szkodzi
@Psajkoman: ale wiesz ze roznice miedzy promieniowaniem o roznej dlugosci fali sa gigantyczne? Poczytaj o widmie elektromagnetycznym. Zobaczysz tam wszystko co w istocie jest fala, ale w praktyce jest promieniowaniem x, swiatlem czy sygnalem wifi. Roznica miedzy nimi to dlugosc fali. Wiekszym zagrozeniem od urzadzen telekomunikacyjnych jest mikrofalowka ktora emituje ta sama dlugosc fali, ale znacznie mocniejsza, zwlaszcza jesli oslona jest wadliwa.