Wpis z mikrobloga

@Dibhala: chmura na pliki, nie potrzebuję fizycznego dostępu do plików eml

@Koliat: @imper69: @otlet: potrzebuję do małej działalności 20 użytkowników i żadna z takich usług chmurowych się nie kalkuluje w żaden sposób.

Wiecie to dziwne, że w dobie przechowywania plików w chmurze żaden z cudownych wielkich polskich hostingów nie ma opcji na to by konta pocztowe były zintegrowane z miejscem do przechowywania plików. Przecież jest darmowy ownclud, który
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrk79: wszystkie się kalkuluja, zdasz sobie z tego sprawę przy konfiguracji, bezpieczenstwie, koszcie zakupu i pierwszym fuckupie ;) ~15 zł miesięcznie za 1TB, 50GB poczty per user I sporo innych narzędzi to nie jest wygórowana cena.
~15 zł miesięcznie za 1TB, 50GB poczty per user I sporo innych narzędzi to nie jest wygórowana cena.


@Koliat: 15zł (tak naprawę to bardziej 17zł a od kwietnia jakieś 22zł) za googla to cena za ten niższy pakiet, ten o którym piszesz będzie kosztował od kwietnia coś około 40zł/miesiąc ale.... nie potrzebuję 1 tera chmury na osobę i nie potrzebuję 50 giga poczty na osobę. Taka ilość miejsca wystarczy mi na
@mrk79: Jasne - to w pełni zrozumiałe, że same te usługi się nie kalkulują - przy czym w każdej firmie w pewnym momencie dochodzi potrzeba jakiegoś komunikatora, wspólnych list, konferencji video, czasem jakiś pakiet Office wleci i koniec końców budując wszystko oddzielnie wychodzi drożej a już na pewno mniej stabilnie ;) GSuite podnosi ceny? Ja wspominałem bardziej z perspektywy Business Essentials O365