Wpis z mikrobloga

Aktualizacja z Creedem:
Kontakt z perfumerią zerowy. Podobno to taka klasowa perfumeria w Krakowie. Kupowałem już chyba w większości perfumerii w Polsce i kilku za granicą i z takim podejściem do klienta i miesięcznym sprowadzaniem perfum, się nie spotkałem.
Gdyby ktoś jeszcze miał taką nisze jak oni, to powiesiłbym na nich psy w całym internecie, a tak szkoda żółci.
Do rzeczy:
Ja się nic nie dowiedziałem, ale ziomek z perfuforum (tam też rozbierali tego creeda) dodzwonił się i dowiedział, że planowana wysyłka creeda do nich to drugi tydzień marca, a potem wysyłka do klientów.
Status cały czas : w trakcie realizacji - opłacone

Jak to mówią:
Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Czekamy.
Wszystkie wpłaty mam odnotowane i o nikim nie zapomnę, z mojej strony o nic się nie martwcie.

@watchcollector: @TomTailor100: @kolezka1: @roman_z_piwnicy: @dundee: @Leniek: @GoNzO_123: @zakoo: @ahmed-hiroshi: @Ilheer: @dowzer89: @tomahs: @kyloe: @1950M: @farmer111: @parnis: @Cezzarrr: @smietanaminer: @PozdroandPocwicz: @Marianpol: @stickoman: @Azure: @Pikieros: @tleszczyk: @mackumacku: @Giggsy: @Tomahawk @con987

#perfumy
  • 20
@watchcollector: @kyloe: Pewnie że możemy poczekać, ale sprowadzają perfumy od zamówienia 19 luty, i ani be ani me. 2400 na koncie u nich od kilku tygodni leży i niech się klient domyślą, bo my jestesmy taką renomowaną perfumerią, niech się cieszy plebs że w ogóle im creeda sprzedamy.
@1950M: No do końca marca to raczej będzie na pewno. Creeda mają dostać w następnym tygodniu. Nawet jak nie wyślą jeszcze za tydzień, to Ja od momentu dostania potrzebuje 2 dni żeby wszystkim Wam rozesłać.